Çantacımız

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 6 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3665
  Anonim
  Ziyaretçi

  YNZBL2.png
   
  1977 yılında Mercan’da kurulduktan sonra istikrarlı bir şekilde bugünlere dek gelişimini sürdüren Şen Çanta kalite, ürün çeşitliliği ve ticaret anlayışıyla sektörde haklı bir itibar kazanmıştır.

  Özellikle faaliyet alanlarımız içerisinde bulunan promosyon çanta imalatı; farklı ürünler arayan müşterilerimiz için çözüm ortaklığı halini almıştır. Siz değerli müşterilerimize hizmet verme aşamasında, müşteri memnuniyetini esas almak kuruluşumuzdan bu yana işletmemizin temel gündemidir. En büyük avantajımız, çok çeşitli ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlarda müşterilerimiz ile buluşturabilme becerimizdir.
   
  mkAPa0.jpg

  Zamanında teslimat en önemli ilkelerimizden biri olup, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız müşterilerimiz ile süregelen iş ortaklıklarımızın kurulmasında önemli rol oynamıştır.
   

  Benimsemiş olduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibi ile sektördeki diğer firmalar arasından sıyrılan Şen Çanta, dünyaya açılan bir marka olmak hedefiyle hareket etmekte ve bu doğrultuda gerçekleştirmiş olduğu yenilik ve değişimler ile amaçladığı hedeflere her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır.

  Bu süreçte siz değerli müşterilerimizin desteğini yanımızda hissetmek bizlere mutluluk verecektir.
  Şen Çanta Saraciye Türkiye’nin her yerine Firmanıza özel üretimler,hazır okul ,spor,promosyon, ilkyardım çantaları daha fazla bilgi ve siparişleriniz için 0212 527 61 20

  Uzun Çarşı Caddesi Mercan İş HANI Zemin Kat NO:12 Davut USTA

  Web Sitemiz: http://www.cantacimiz.com/

  İnstagram Adresimiz: https://www.instagram.com/cantacimizz/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.