Pamuk Şeker Dağıtımı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2950
  Anonim
  Ziyaretçi

  EJWQPB.png
  Çocukluğunuzun en büyük eğlencesi olan pamuk şekerlerde en çok düğün ve kına gecelerinde rastlıyorsunuz. Düğün ahalisinden birkaç metre ötede kurulmuş standı ile çocuklarınıza pamuk şeker satan ve onların bir nebze olsun oyalanmasını sağlayan pamuk şekercilerin kına geceleri ve düğünlerin vazgeçilmezi olduğunu bilen firmamız da, kına gecesi organizasyonlarınızda, pamuk şeker dağıtımı gerçekleştirerek, pamuk şekeri bir düğün geleneği haline getiriyor. 
  Düğünde Pamuk Şeker Dağıtımı 
  Çocuklar ve misafirleriniz için isteğe bağlı olarak tercih edebileceğiniz bu uygulamada, dağıtımı yapılacak pamuk şeker adedini ve boyutlarını siz belirleyebiliyorsunuz. Düğünde pamuk şeker dağıtımı, organizasyon çalışanlarımız tarafından düzenli ve nizami bozmayacak şekilde gerçekleştirildiğinden hem çocuklar hem de misafirleriniz için profesyonel bir hizmet sunulmuş oluyor. Renk renk şekerlerin yanı sıra, pamuk helva, şeker ve yemiş dağıtımı, Osmanlı şerbeti dağıtımı gibi uygulamaları da bulunan firmamız, tüm bu kına gecesi organizasyon uygulamaları en uygun fiyatlar ile sunmakta. 
  Profesyonel Kına Gecesi Organizasyon Ekibi 
  Kına gecesinde, geline ve damata, yakınlarına her türlü konuda yardımcı olacak kına gecesi organizasyon ekibimizin desteği ile tüm dağıtımlarınızı en hızlı şekilde gerçekleştirebilir, düğün telaşesi sırasında dağıtım ve paketleme işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmayabilirsiniz. Dağıtılacak yemiş ve pamuk helvaların paketlemesi, kına gecesi konseptine uygun şekilde tarafımızca yapılmaktadır. Bu şekilde her şey planladığınızdan da öte bir profesyonellikle yürütülmektedir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.