2017’de En Çok Satan Mitsubishi Klima Modelleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3544
  Anonim
  Ziyaretçi

  2017’de En Çok Satan Mitsubishi Klima Modelleri

  Her sene olduğu gibi bu sene de evlerimizin ve iş yerlerimizin kurtarıcısı 2017de en çok satan mitsubishi klima modelleri oldu. Yazın sıcaktan, kışın soğuktan korunmamızı sağlayan Mitsubishi klimalar sezonun en çok tercih edilen markası oldu. Yıllardır sektörde rakiplerini geride bırakan Mitsubishi, 2017’de de en çok satan klima modelleri ile liderliği kimseye bırakmadı. Türkiye’de en güvenilir iklimlendirme markalarından biri olarak kabul edilen Mitsubishi, cazip ödeme seçenekleriyle de mekanlara konfor kattı.

  7NoY5P.png

  En Çok Satılan Klima Modelleri

  2017’de klima sektörüne yeni katılan modellerle birlikte mitsubishi klima satışları da arttı. Ayrıca Türkiye’de inşaat sektörünün oldukça gelişmesi yeni yapılan evlerde ve iş yerlerinde klimaların kullanılmasını yaygınlaştırdı. 2017 yılında Mitsubishi en çok satılan klima modellerinde başı çekti.
  A sınıfı tasarruflu teknolojileri, kolay montaj özellikleri, sessiz çalışmaları ve sağlığa dost olmalarıyla en çok satan Mitsubishi klima modelleri, sizin de mekanlarınızı daha konforlu hale getirebilir. 2017’de en çok satan Mitsubishi klima modelleri ile evlerinizde ve iş yerlerinizde ileri teknoloji iklimlendirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

  G0Q6r7.png

  A Sınıfı Klimalar Daha Çok Tercih Ediliyor!

  2017’de en çok satan Mitsubishi klima modelleri arasında A sınıfı klimaların daha çok tercih edildiği görülüyor. A sınıfı klimalar geliştirildikleri teknolojinin getirisi olarak az enerji harcayarak yüksek verim sunuyorlar. Böylece elektrik faturaları daha düşük geliyor. Özellikle evlerde ve iş yerlerinde kullanılan klimaların çoğu A sınıfı modeller oluyor.

  A sınıfı klimalar ayrıca; sessiz çalışma özellikleri, arıza ve bakım masrafı çıkarmamaları, anti bakteriyel ve toz filtreleriyle mekanın havasını temizlemeleri, sağlığa ve çevreye dost olmaları nedeniyle satın alınıyor.
  Maksimum çalışma performansı ve verim sunarken minimum elektrik harcayan Mitsubishi en çok satan klimalar her bütçeye hitap ediyor. Siz de en çok satan Mitsubishi klima modelleri arasından seçim yaparak yıllarca kullanacağınız dayanıklı ve güçlü klimaları satın alabilirsiniz. 

  Kaynak: http://www.mitsubishiklima.com.tr/2017de-en-cok-satan-mitsubishi-klima-modelleri

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.