24 Saat Açık Dişçi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 10 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3012
  Anonim
  Ziyaretçi

  Günümüzde Anadolu yakası 24 saat açık dişçi cumartesi pazar günü bayramda tatilde nereden bulabiliriz diye soranlar vardır. Kendi diş hekimlerinizden adres bilgisi alabilirsiniz veya internet üzerinden de bulup randevu alabilirsiniz. Bu tür kliniklerde mutlaka birisi bulunmaktadır, fakat şunu unutmayın ki bu doktorlar, geceleri de sizin için çalışmaktadır, dolayısıyla gece açık olan dişçilerin fiyatları biraz daha pahalı olabiliyor. Malum gece ve gündüz farklıdır. Birçok kişi gündüz çalışırken, bu doktorlar gece çalışmaktadır. Ama uyumadan yemek yemeden durabiliyorlar.
   Tüm gün boyunca çalışan iyi diş doktorları genel olarak kendi kliniklerine sahip olanlardır, dolayısıyla size özel diş doktorlarını da ayarlayabilirsiniz. Dişlerimiz hayatımızın en önemli parçalarından bir tanesidir, özellikle ki sağlığımız için çok önemlidir. Biliyorsunuz ki bütün organlarımız bir şekilde birbirlerine bağlantılıdır. Bu yüzden herhangi bir sağlık sorunumuz olduğu zaman, bağlantısı olan diğer organlarımızda kontrol edilmektedir.

  Diş hastalıkları özellikle damar sorunları olanlar ve yüze yakın bölgelerde sorunu olanlar için çok titiz davranılması gerekiyor. Dişlerde üreyen mikroplara anında müdahale edilmediği sürece, başka yerlere geçerek, örneğin en kötüsü olarak kalp damarlarını tıkayabiliyor ve ani kalp krizlerine de yol açabiliyor. Diş ve kalp damarları arasında, birçok kişinin bilmediği bağlantılar vardır. Bu yüzden her zaman dişlere çok dikkat edilmesi gerektiği söylenir. Dünyanın birçok yerinde sürekli açık dişçiler bulunmaktadır. 24 saat açık dişçi kliniklerinde gelişmiş bir sistem bulunur, fakat gerekli bir sistemdir. Türkiye’de de artık birçok yerde bulunuyorlar.

  Herkesin kendi özel doktoru mutlaka vardır. Kendilerini ve diğer aile üyelerini kontrol ettirdikleri doktorlar mutlaka olur. Diş hekimleri içinde aynı şey geçerlidir. Sizin gittiğiniz bir diş doktoru olabilir ve ailenizdeki herkesi aynı dişçiye götürebilirsiniz. Hatta şanslıysanız, gittiğiniz diş doktoru aynı zamanda pazar günü açık dişçi de olabilir. Sağlık kurumlarının 24 saat açık dişçi olması gerçekten büyük bir avantaj ve onların gece ve gündüz hastalarına yardım etmeleri ise ayrıca taktir edilir.

  Elbette gece gündüz aynı doktorlar çalışmıyor, fakat gece ve gündüz olmak üzere klinikler her zaman hastalar için açık duruyor. Bu çok önemli, çünkü sağlık ve hastalık tamamen bağımsız konulardır ve bize ne zaman neyin olacağı asla belli olmuyor.

  kaynak:   http://www.implantyeri.com/24-saat-acik-disci.htm

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.