3d yazıcı ile prototip yaptırmak için 50 değil 4 iyi neden..

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3601
  Anonim
  Ziyaretçi

  [size=small][/size]ZEO6MZ.jpg
   
   
   
  [video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=oWvaczaIIMY[/video]
   
   
   
   3d yazıcı ile prototip yaptırmak için 50 değil 4  iyi neden…
   Gelişen teknoloji ile hayatımızı bir çok yeni kavram girdi.  Her bir yeni ürünü yada hizmeti almak için pazarlama araçları bize bilgi  bombardımana tutuyor. 3d baskı yapan firmalardan bir tanesi olarak farklı bir yöntem izlemiyoruz. Piyasanın eskisi kadar hareketli olmadığı bir ortamda herkesin çoğu kişi ve kurum ek maliyetlerden kaçıyor. Hem yeni bir teknoloji olarak karşımıza sürekli e  çıkan 3d yazıcı ve 3d yazıcı ile baskı hizmeti bir para tuzağı mı? 3d çıktı fiyatları  çok yüksek mi? 3d baskı fiyatları ile kalite ile örtüşüyor mu? Bunun gibi bir çok soru kişilerin kafasında her ediyor. Düşük 3d baskı fiyatları  veren bir firma olarak  öncelikle  kullanıcıların 3d  baskı ile ne sağlayacakları konusunda odaklanmak istedik. Bu konuda 3dyazici3dbaski3dtarama.com olarak   3d baskı ve  3 boyutlu baskı konusunda 4 önemli nokta  yaz deseler ki   yaz dediler  yazacaklarımız  bunlar oldu
   1.           Hız… Ürünü pazara  sürmesi süresi ne kadar uzunsa maliyetler o kadar artıyor. Olası satışlar kaçıyor  yada gecikiyor. 3 boyutlu baskı günleri saatlere indiriyor.
   2.           Tasarruf:  prototipleme için alternatif yöntemlere göre 3d yazıcı ile 3d baskı  önemli tasarruf sağlıyor.
   3.           Daha düşük risk.. kağıt üstünde görülmeye hataları 3d baskı  ile üretilmiş numune de görerek riski azaltabiliyoruz.
   4.           Aynı dili konuşmaya başlıyoruz. . Tasarımı kağıt üzerinde yada bilgisayarda görmek ile elde tutup değerek, hissederek yorum yapmak çok ayrı olaylar. Elde prototip olunca herkes aynı dili konuşmaya başlıyor..
   
   
   
   
   Web Sitemiz: http://www.3dyazici3dbaski3dtarama.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.