40 Yılı Aşkın Lezzet Tecrübesiyle Sait İskender|Döner

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3358
  Anonim
  Ziyaretçi

  p06zWn.jpg
   
  5gD7Gd.jpg
   
  40 Yılı Aşkın Lezzet Tecrübesiyle Sait İskender|Döner
   
  Sait İskender olarak 40 yılı aşkın bir süredir gıda sektöründe kazandığımız tecrübeyi, geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Kaliteli ve taze ürünleri, hijyenik ortamda hazırlıyor, üstün servis hizmetiyle sunuyoruz.
   
  Balıkesir, Bandırma ve Gönen bölgelerinden özenle seçilen etlerimiz, helal kesim kuralları ile veteriner hekim kontrolünde ve modern entegre tesislerde kesilmektedir. Soğuk zincir kırılmadan, ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi) ve Helal Gıda sertifikalarına sahip modern entegre tesislerimize ulaşan etlerimiz, +12 derece ortamda parçalanıp işlenir. Marine edildikten sonra 3 günlük dinlenmeye alınan etler bu süre sonunda döner, kebap ve diğer et çeşitlerimiz olarak sunulmak üzere hazır hale gelir.
   
  Hijyenik ortamlarda ileri teknoloji ekipman ile donatılmış et işleme tesisimiz, 60 ton işleme kapasitesi ile hizmet vermektedir.  Restoranlarımız ve et işleme tesisimizde ziraat ve gıda mühendisi denetiminde hijyen ve gıda güvenliği sağlanırken, stoktaki malzemelerimiz de Gıda Muhafaza Güvenliği Yönetimi sistemine göre muhafaza edilmektedir.
   
  Şu an Sait İskender markasıyla Laleli, İstinye, Kasımpaşa’da verdiği hizmeti devam ettiren Sait İskender, yeni konsepti Sait Döner markasını franchise olarak verecektir. Franchise bedeli vermeden, sadece şube yatırım bedeli ile franchisee olma imkânı sunan                  Sait Döner, eksiksiz hizmet anlayışı ile mesleğe ve ticari yaşama duyduğu saygı neticesinde bu yolda hizmet vermeye devam edecektir.
   
  Sait, Sait Döner, Sait Efendi, Sait Et Lokantası, Sait Bey, Kebapçı Sait,  Yanakçı, LaFresh ve Hatun Mantı ibareli tescilli markalara sahip olan firmamız, yalnızca %100 Yaprak Et Döner satışı yapılacak olan şubelerimizin ilkini Nisan ayında Sirkeci’de, 2.’sini ise hemen ardından Şirinevler’de açacağımızı duyurmaktan mutluluk duyarız.
   
  Detaylı bilgi için http://www.saitdoner.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.