Acıbadem Akasya Gayrimenkul

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3648
  Anonim
  Ziyaretçi

  r2agRM.png
   
   
   Acıbadem Akasya Gayrimenkul olarak Anadolu yakasının en saygın ve en nitelikli projelerinde 10 yılı aşkın süredir profesyonel satış ve kiralama hizmeti vermekteyiz.
   
   Sektör tecrübesi yüksek ve nitelikli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimizi Akasya Acıbadem satılık & kiralık, Emaar Square satılık & kiralık portföylerimiz ile Anadolu yakasının en başarılı ve en kazançlı projelerinde karşılamaktayız.
   
   Dünyanın önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar Properties PJSC’nin Türkiye iştiraki olarak 2006 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Emaar Türkiye, Toskana Vadisi projesi ardından Türkiye’deki ikinci projesi Emaar Square’de ilk ev teslimlerini bu yıl gerçekleştirdi. Biz Acıbadem Akasya Gayrimenkul ailesi, bu projenin yatırım danışmanı olarak görev almakta ve size en iyi hizmeti vererek gayrimenkul yatırımlarınıza bilgimiz & tecrübemiz ışığında değer katmak için var gücümüzle çalışmaktayız.
   
   Acıbadem Akasya Gayrimenkul olarak temel vizyonumuz, gayrimenkul sektörünün en başarılı projelerinde siz değerli müşterilerimize maksimum kazandırmak ve her zaman en profesyönel danışmanlık hizmetini vermektir.
   
   Gayrimenkul yatırımlarınızda size kazandıracak,  güncel Akasya Acıbadem satılık ve kiralık, Emaar Square satılık ve kiralık portföyümüz her daim hizmetinizdedir.
   
   Siz de Akasya Acıbadem & Emaar Square projelerinin en güncel ilanlarını takip etmek istiyorsanız bize     http://www.acibademakasyagayrimenkul.com  adresinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde Bulunan Tüm İlanlar %100 günceldir. Satılmış veya Kiralanmış Olan İlanlar Akabinde Siteden Kaldırılmaktadır.
   
   Tecrübemiz ve bilgimiz ışığında müşterilerimize ‘’doğru yatırım; doğru fiyat’’ felsefesi ile alırken kazandırıyoruz.
   
   Çözüm ortağınız olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.
   
   Acıbadem Akasya Gayrimenkul
   
   akasya acıbadem kiralık, akasya acıbadem satılık, emaar square kiralık, emaar square satılık
   
   
   Web Sitemiz: http://www.acibademakasyagayrimenkul.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.