ALPHA KOMBİ

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2273
  Anonim
  Ziyaretçi

  Kombi kullanımında bacalı sistemlere göre daha güvenli olan hermetik sistemin kullanıldığı Alpha Kombi, bu avantajından dolayı, en çok tercih edilen kombilerden biridir. Hermetik sistemin kullanıldığı kombilerde, bir fan yardımıyla dış ortamdan alınan hava, yakıldıktan sonra da, açığa çıkan gazın aynı yolla dışarı atıldığı emniyetli bir sistemdir. Bacalı kombilerde ihtiyaç duyulan havadar ortam, hermetik kombilerde gerekli değildir. Alpha kombi, bu en son teknolojiyle üretilmiş bir kombidir.

  Alpha Kombinin tercih edilmesinin nedenlerinden biri de, boyutlarının küçük olması nedeniyle, evin her yerine kolayca kurulabilmesidir. Şık ve estetik bir görünüme sahip olan Alpha Kombi, 75,6 cm yükseklik, 44 cm genişlik ve 24cm derinlik ölçülerinde üretilmiş. Boyutlarının uygun olması nedeniyle, ev sahiplerinin olduğu kadar kiracıların da tercih edebileceği bir kombidir.

  Alpha Kombi teknik özelliklerinden söz etmek gerekirse, öncelikle donmaya karşı otomatik koruma sistemine sahiptir. Suyun sıcaklığı 5 derecenin altına düştüğünde, otomatik koruma sistemi devreye girerek sıcaklığı yükseltir ve bu şekilde donma tehlikesi önlenmiş olur. Sıcak suyun kesintisiz akışı da, Alpha Kombinin sağladığı bir diğer avantajdır. Kombi içinde bulunan elektronik kart, debi dalgalanmalarını önleyerek, sıcak suyun kesintisiz akmasına yardımcı olur.

  Kalorifer sisteminde, su basıncının düşmesi durumunda, otomatik basınç emniyeti, kombinin çalışmasını durdurur. Su seviyesi yükseldiğinde otomatik emniyet tekrar devreye girer ve kombi çalışmaya başlar. Ayrıca, mikro işlemcili akıllı kart sayesinde yakıt tasarrufu sağlanır. Alpha Kombi, avantajlarından bir diğeri de, ihtiyaç duyulan sıcak suyun hızlı ve bol miktarda sağlanmasıdır. Entegre kullanım suyu devreli esanjör sayesinde hem suyunuz hızlı bir şekilde ısınır, hem de kış aylarında, acil su ihtiyaçlarında, devrede bekleyen sıcak su, ihtiyacınızı giderir.

  En yeni ve üstün teknolojiyle üretilmiş Alpha Kombi, sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınızı, en güvenle ve modern şekilde sağlamak için üretildi. Estetik görünümü sayesinde, evinizin her bölümüne uygulayabileceğiniz Alpha Kombiyi uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla bütün kombi satış merkezlerinde bulabilirsiniz. 1499 tl gibi uygun bir fiyata sahip olabileceğiniz kombinizin 7 yıllık koşulsuz garanti belgesi de bulunuyor.

  Kaynak: https://www.kombiklimashop.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.