ALTUS KOMBİ

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2249
  Anonim
  Ziyaretçi

  Soğuk havaların yavaş yavaş kapımıza dayanmasıyla ısınma sistemlerinin telaşı da başladı. Sobanın yavaş yavaş hayatımızdan ayrılması yeni sistemlerin ortaya çıkmasına ve gelişmesine sebep olmuştur. Doğalgazın hayatımızda ki yerini alması ile bu yakıta uygun teknolojide ürünler piyasaya çıkmaya başlamıştır. Tabii ki bu kadar seçenek arasından doğrusunu bulmakta bir sorun haline gelmiştir. Doğru cihazı bulmak için iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir.

  Bulunduğu ortama uygunluğu yapacağı işlem ve dayanıklılığı ilk olarak bakılması gereken önemli maddelerdir. Bu durumların hepsi için kendisine güvence veren ve yaptığı işlerde her zaman kullanıcının rahatlığını ve kolaylığını ön planda tutan ürünlerin tercih edilmesi gereklidir. Son zamanlarda adını duyurmuş ve imkânlarıyla da ilk sıralara yerleşmiş bir kombiden bahsedeceğim.

  Eğer yeni bir kombi alacaksanız bu yazıyı mutlaka okumanızı öneririm. Altus Kombi, şık ve sade tasarımı ile karşılıyor bizi. Kullanımı pratik, anlaşılması basit ve şık bir ön paneli mevcuttur. Amacı, uzun ömür sağlamaktır bu nedenle de paslanmaz çelik eşanjör kullanmaktadır. Paslanmaz çelik eşanjörler, yoğuşmadan kaynaklı korozyonu önler ve ömür boyu kullanımında verimlilik sağlanabilir. Ön ısıtma ayarı sayesinde hızlı bir şekilde sıcak su sağlar ayrıca suyun sıcaklık seviyesinin derece ayarlamasını birer derece farklarla yapabilmenizi sağlar.

  Altus Kombi, uzun ömür garantisi vermekte demiştik bunun için de projesinde gerekli tüm detayları kullanmıştır. Paslanmaz çelikten yapılmış brülör grubu, doğalgaz yakmaya uygun hale getirilmiştir ki burada da amaç yine ömrünün uzun olmasıdır. İçinde bulunan mikro işlemcili ana kartı sayesinde her bir aksamı düzenli bir işleyiş halindedir. Optimum sıcaklık sistemi ile bulunduğu yerde optimum sıcaklığı ve konforu sağlar. Enerji verimliliği 92/42/EEC ye uygun olarak tasarlanmış bu sayede ekonomik yönden de kullanıcıya rahatlık sağlamayı hedeflemiştir.

  Elektrikli motorlu vanaları garantili ve dayanıklı malzemeleri ile düzenli bakımı yapılarak değişimine gerek kalmaksızın çalışmasını sürdürecek bir kombidir. Güvenceli, garantili, servisi, yedek parça temini, satışındaki kolaylıkları sayesinde tercih sebebi olmuş ve her geçen gün yeniliğe devam etmektedir. İndirimli fiyatları ve taksit imkânları ile ödeme kolaylıkları sunan ve uzman kadrosuyla servis imkânları sağlayan bir firmadır.

  Kaynak: http://www.kombiklimashop.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.