Android Emülatör Neden Gereklidir?

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2832
  Anonim
  Ziyaretçi

  Akıllı telefonların hayatımıza getirdiği kullanışlı programlar ve yüksek kaliteli oyunların ciddi derecede müşterisi bulunmaktadır. Piyasayı kasıp kavurduktan sonra farklı platformlarda bağımlısı olduğumuz uygulamaları kullanmak istiyoruz. Tam da burada android emülatör hayatımıza giriyor. 

  Android emülatör en basit dille bir platformdaki oyunların başka bir platformda çalıştırılmasına yarayan yazılımdır. Telefondaki oyunu bilgisayarda oynamanıza imkan sağlar. Zamanın en kullanışlı platformlar arası geçiş aracı olarak ise Bluestacks programı göze çarpıyor. Kullananların en memnun kaldığı ve en basit kurulum tekniğine sahip olması Bluestacks’ı eşsiz kılıyor. 

  Android emülatör kullanmak için oldukça fazla sebebimiz var. Bir sistemi farklı bir sistem üzerinde çalıştırarak pek çok şey yapabiliriz. Örnek olarak bilgisayarımıza yüklemek istemediğimiz yazılımları emülatör üzerinde test ederek zararlı olabilecek veya beğenmediğimiz yazılımları asıl sistemimize yüklememiş oluruz. Başka bir örnek vermek gerekirse çok eski tarihlere ait sistemleri android emülatör sayesinde deneyerek fikir edinme imkanı buluruz. Bunlar teknolojiyle ilgilenen bireyler için vazgeçilmez iki farklı konudur. 

  Siz de Bluestacks indirerek platformlar arası uygulama ve yazılımları test edebilirsiniz. Bluestacks kullanımı oldukça basittir ve her birey bunu kullanabilir. Andoid platformları arasında en tercih edilen program olma özelliğiyle güvenebileceğiniz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz Bluestacks haricinde alternatif emülatörler de mevcuttur.

  z4yVXD.jpg

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.