Ankara Beton Direk

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2968
  Anonim
  Ziyaretçi

  beton_direk-290x200.jpg

  Ankara Beton Direk

  Ankara beton direk profesyonel ve deneyimli ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Uygun fiyatta beton direk imalatı yapmaktadır. Profesyonel ekibiyle satışı ve montajı gerçekleştirmektedir. Beton direk imalatında en önemli husus sağlamlıktır. Gönül rahatlığı ile satışınızı gerçekleştirebilir ücretsiz montaj hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  Satışı ve montajı müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak yapmaktadır. Ankara Beton Direk müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak en kaliteli üretimi hızlı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Ankara beton direği diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği sürekli müşteri ve çözüm odaklı olmasıdır.

  Firmamız tarafından üretilen ve montajı yapılan ürünleri; beton direk, beton düz direk, beton payanda direk, beton eğri direk, tel örgü, jiletli tel, bağ ve bahçe kapıları olarak sıralayabiliriz. Ürettiğimiz her ürüne aynı değeri veriyor, üretim aşamasında hepsine aynı eforu sarf ediyoruz. Üretimde ve montajda, alanında uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibimiz hızlı ve akıcı çözümler üreterek, montajı sorunsuz bir şekilde tam isteğinizi göre tamamlayacaktır.

  En çok kullanılan yerler; havaalanı etrafı, bahçe ve tarla çevresi, bina güvenliği gibi alanlardır. Satışı ve montajı fazla zaman almadan arazinizin güvenliğini biran önce sağlayabilirsiniz. Beton direk imalatı görünen yüzü haricinde, montajı yapılacak olan araziye monte edilmesi konusunda da özellikle titiz davranılmalıdır. Çünkü beton direk, monte edilen arazi içine yaklaşık 30 cm derinlikte döşenen beton temeli üzerine sabitlenmektedir. Dışarıdan bakıldığında gözlemlenemeyen bu beton temeli, ürünün uzun süreli ve sağlam kullanılabilmesi için çok büyük bir önem arz etmektedir. Profesyonel çalışan firmalar, kaliteli ürün kullanmasının yanı sıra gözle görünmeyen bu önemli konularda da oldukça hassas davranarak gerektiği gibi kaçınmadan malzeme kullanıp montaj yapmaktadır.

  Ankara Yuvaköy Mermerciler Sitesi Son Blok Numara 20’de hizmet veren firmamıza iletişim bölümünde belirtilen telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak, detaylı bilgi istemek için mail adresimize e posta atabilir ya da 0532 608 99 26 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Ankara Beton Direk yetkilisi Mustafa Kurt tarafından ilke edinilmiş olan devamlı ve düzenli çalışma prensibi firmamızı her geçen gün ileriye taşımaktadır. Kurumsal ve işinin ciddiye alan bir firma ile çalışmak size zaman kazandırmanın yanı sıra işlerinizin düzenli yapılmasını sağlayacaktır. Ayrıntılı bilgi için websitemizi ziyaret edebilirisiniz: http://www.ankarabetondirek.com.tr

  ankarabetondirek.com.tr

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.