Antalya Halı Yıkama

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3727
  Anonim
  Ziyaretçi

  1GEzoB.jpg
   
  Antalya Halı Yıkama fabrikamız da yıkanan halılar otomatik makinelerde yıkanır, yıkanan halılar kurutma odalarında kurutulur, özenle kalite kontrolleri yapılır, poşetlenir ve ücretsiz servisimiz ile sevki yapılır.
  Sizlerde sizler için en gelişmiş halı yıkama ve iletişim yöntemlerini kullanmakta olan ANTALYA halı yıkama firması ile çalışmak en kaliteli hizmetleri en ekonomik fiyat avantajları ile alabilmek için Antalya koltuk Yıkama  şirketimiz DNZ Halı Yıkama ile iletişim kurabilirsiniz.
  İstanbul’un farklı semtlerinden sizlerde siparişlerinizi iletebilir ve ücretsiz servis imkânlarımızdan yararlanarak halı türünüze uygun bir yıkama hizmetini kolayca alabilirsiniz. Antalya Hali Yıkama  şirketimize gelen tüm halılar belli yıkama işlemlerinde geçirilmektedir. Titiz bir yıkama işlemi yürütebilmek adına firmamızda toplanan halılarınız öncelikle kimlikleri ve ölçüleri stiker ile üzerine iliştirilmektedir. Bu sayede suya karşı dayanıklı stiker ile halılarınız karışma ya da kaybolmaya karşın önlem alınmaktadır.
   
  Kimliklendirme işlemlerinizin ardında halınızın içerisinde brikmiş olan toz, kir veya partiküller güçlü vakum derecesine sahip olan çekme cihazlarımız ile tozlarından kurtulmaktadır. Bu sayede daha kolay ve derinlemesine bir yıkama işlemine ön hazırlık çalışmaları yerine getirilmektedir.
  Diğer bir aşama olarak işe asıl işlem olan halı yıkama işlemine geçiş yapılmaktadır. Bu aşama ne önemli ve dikkat edilmesi gereken süreçlerinden birini oluşturmaktadır. Halınızın sahip olduğu yıkama talimatları ön planda tutularak halınızın cinsine uygun su sıcaklığı, uygun yıkama fırçası seçimi ve doğru yıkama hareketleri göz önüne alınarak dört dörtlük bir yıkama işlemi itinayla gerçekleştirilmektedir.
  Tek fiyat garantisi ile, İstanbul’un tüm noktalarına aynı fiyata ekonomik ve kaliteli yıkama işlemleri tamamlanmaktadır.
  Yapılan yıkama işlemlerinin hemen ardından ise diğer bir işlem olan su sıkma aşamasına geçiş yapılmaktadır. Bu aşamada yine halınızın türüne uygun zararsız ve hasarsız bir işlem uygulaması gerçekleştirilmektedir.
  Antalya Halı Yıkama  olarak hizmet vermekte olan firmamız halılarınızı son aşama olarak kurutma odalarına almaktadır.
  Kuruta işlemi için özel olarak dizayn edilen kurutma odalarında halılarınız ideal koşullarda dış çevrenin toz ve kirine maruz kalmadan profesyonel bir şekilde kurutulmaktadır.
  Kurutma işlemlerinizin ardından tüm yıkanan halılarınız tek tek kalite kontrol işlemine tabi tutulmaktadır. Bu sayede yıkama işleminin ardından halılarınızda her hangi bir hasar, çıkmayan leke durumu gibi olumsuzluklar var mı yok mu diye özel bir aşama olarak kalite kontrol aşaması gerçekleştirilmektedir. Tüm bu aşamaların ardından sıra temizlenen halılarınız siz değerli müşterilerimize ulaştırma kısmına gelmiş bulunmaktadır. Özel ambalajlara sarılarak donanımlı araçlarımız ile sizlere teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Teslimat işlemleri istenen tarihlerde ve talep edilen adreslere yapılmaktadır.
   
  http://www.dnzhalikoltuktemizleme.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.