Arkeoloji Haberleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3735
  Anonim
  Ziyaretçi

  1JM2o5.png
   
  2013’ün kasım ayında arkeoloji ve gezi kültürü dergisi “Nereye” yayın hayatına başladı. Yayına girdiği ilk günden itibaren arkeolojiyi ve gezi kültürünü konu alan içeriğiyle, takipçilerinin büyük ilgisiyle karşılaşan Nereye, kendi alanında haberler ve röportajlar yapan görsel ve yazılı bir haber kaynağıdır.
  Sosyal medyada bir proje olarak başlayan Nereye gün geçtikçe daha popüler oldu ve bunun sonucunda takipçileri için E-Dergi çıkarmaya başladı. G. Yayın Yönetmenliğini Tolga Candur’un yaptığı Nereye okuyucuları desteklediği sürece ücretsiz yayın yapmaya devam edecektir.
   
  Okuyucuların Nereye Dergisini takip ettiğinde nelerle karşılacağından kısaca bahsedelim.
  Nereye, özünde arkeolojinin bilimsel dilini halka anlatmak adına gezi ve seyahat teması ile birleştirerek yazılar hazırlamaktadır. Yurtdışında yapılan arkeolojik keşiflerin çevirisi akıcı bir dille yaparak ve Türk insanının bilgiye daha hızlı ulaşmasını sağlamayı hedef edinmiştir. Alanında uzman kişiler ile röportajlar yaparak kendi fikirlerini okuyucuya aktarmalarını sağlamaktadır.
   
  Makalelerini daha fazla kişiye ulaştırmak isteyen bilim insanlarının yazılarını yayınlayarak daha fazla okunurluk kazanmalarını istemektedir ve bu amaçlarının hepsini gönüllülük esasına dayanarak editörleri kendilerine ayırdıkları zamanı dergiye ayırarak bir nevi yaşamlarından feragat etmektedir.
   
  Nereye Dergisinin sadık okuyucuları tabii ki bu durumdan haberdardır ve sonuna kadar desteklerini esirgememektedir. Sizlerde bizleri tanıdıkça aynı duygularla yanımızda olacağınıza eminiz.
  Sevgi ile kalın bizimle kalın… Birlikte daha güzeliz
   
  Nereye Dergisi
   
  Arkeoloji Haberleri, Arkeoloji Yazıları, Gezi Yazıları
   
   
  Web Sitemiz: https://nereye.com.tr/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.