Aşk Fermanı Hediye & Davetiye

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 4 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3602
  Anonim
  Ziyaretçi

  dG7dEX.jpg
   
  Aşk Fermanı olarak yola çıktığımız ilk günden bu yana, özel ve özgün tasarımlara ev sahipliği yapmayı amaç edindik. Sevdiğiniz ile sizi buluşturmak, “O”na özel hediyelerle mutlu etmek için çalıştık. Kaliteli ve estetik malzeme ile sunduğumuz Aşk Fermanı, kutusunda sunularak şık bir hediye olma özelliği sayesinde sevdiğinizin öncelikle gözüne hitap ediyor. Fermanı okuduğu andan itibaren onun sizin için ne kadar özel olduğunu kelimelerden anlayan sevdiğiniz, unutamayacağı bir hediyeye sahip oluyor.
  Siz de bu özel ve şık hediyeyi sevdiğinize sunmak için askfermani.com’a gelin, sizin için hazırladığımız Aşk Fermanı’nı kutusunda teslim alın.
  Aşk… İnsanın başına gelen en güzel şey. Hissettirdikleri ise tarifsiz. Kalbinizin her hücresiyle ait olduğunuzu bildiğiniz kişi, her an yanınızda olmasını isteyeceğiniz insan; her hareketiyle de sizi kendine hayran bırakan. Tüm kalbinizle sevdiğiniz kişi için, tarif etmenin zor olduğu bir duyguyu yaşarken, onu kelimelere dökmek de imkânsız gelir çoğu zaman. Aşk Fermanı bunu sizin için yapıyor! İstediğiniz konu özelinde bir metin ile sizi ve duygularınızı anlatıyor; size tercüman oluyor.
  Dış kaplama malzemesi için Kraft veya Avrupa fantezi karton ile asetat kullanılan Aşk Fermanı, şık yapısı ile dikkat çeker. Jüt kumaşın kullanıldığı iç malzemesi içinde ise özel tasarlanmış ferman metinlerini bulursunuz. Bu metinler kraft veya Avrupa fanzeti kağıt üzerinde yazılıdır. Saten bir kurdele ile tamamlanan komposizyonun boyutları ise 5cm x 20cm x 5cm olarak şık bir boyutta, kutusu ile birlikte sunulur.
  Davetiye versiyonu ile de sevdiğinizin kalbini fethetmenize yardımcı olacak olan, ayrıca size özel olarak sunduğu özgün metinler sayesinde aşkınızı doğru kelimelerle aktaracak bir ferman olma özelliği ile Aşk Fermanı, özel günlerinizde sizinle birlikte!
   
  Web Sityemiz: http://www.askfermani.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.