Ataşehir Klima Servisi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2903
  Anonim
  Ziyaretçi

  2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bazı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanan Ataşehir, Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. 17 mahalleli bir ilçe olan Ataşehir, batı ve doğu / aşağı ve yukarı gibi bir ayrıma sahiptir. Ataşehir sınırları içerisinde Bulvar 216, Palladium, Optimum, Brandium, Novada ve Carrefour gibi alışveriş merkezleri ve iş yerleri bulunmaktadır. Bağımsız rezidanslar, ofisler ve eğitim kurumları yer almaktadır.

  Ekibimiz de iş yerlerinin, üniversite kampüslerinin, konutların yer aldığı Ataşehir’da iklimlendirme konusunda bölgeye tam destek sunmakta, adresinizde bakım ve onarım yapmaktadır.

  Ataşehir klima servisi 7/24 müşteri memnuniyetini devamlı kılmak, arıza ve bakım taleplerine anında cevap vermek, deneyimlerini müşterileri ile paylaşmak için her semte hizmet götürüyor. 

  X4gmzD.jpg

  Ferhatpaşa Klima Servisi

  İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Ataşehir ilçesine bağlı 17 mahalleden biri olan Ferhatpaşa, 20 bini aşan nüfusuyla bölgenin büyüyen merkezlerinden biri. Batısında Kayışdağı, Mimarsinan ve Yeniçamlıca, doğusunda Eyüpsultan, güneyinde Büyükbakkalköy, kuzeyinde Yenisanayi mahalleleri bulunmaktadır. Buradaki iş merkezlerine ve konutlara, bankalara ve okullara da Servis Home ailesi olarak hizmet vermekteyiz. Ferhatpaşa klima servisi olarak bölge ve çevresinin klima ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Çağrı merkezimizi aradığınızda ve taleplerinizi ilettiğinizde:

  Servis danışmanlığı

  Bakım

  Tamir – Onarım

  Montaj – Söküm

  Yedek Parça – Aksesuar satış ve temini gibi hizmetleri sunuyoruz.

  bb0moj.jpg

  İçerenköy Klima Servisi

  İçerenköy Klima Servisi Servis Home olarak Ataşehir’de duvar tipi split, inverter duvar tipi split, multi – split, salon tipi, kaset tipi, kanallı tip, tavan tipi, yer tipi klima model cihazların bakım, onarım – tamir, montaj – söküm, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarını profesyonel hizmetlerle karşılıyoruz.

  Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz.

  nrDZ4B.png

  Adres: Kartaltepe Mahallesi Alpay İzer Sokak No: 4 Bakırköy – İSTANBUL

  Çağrı Merkezi: 444 11 56

  Telefon: 0212 660 81 31

  GSM: 0549 226 24 24

  web sitesi: Klima Yetkili Servisi Tamir Bakım Montaj Arıza Servis Merkezi

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.