Av Malzemeleri Temin Etme

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2777
  Anonim
  Ziyaretçi

  Ava çıkarken yanınızda mutlaka olması gereken av malzemeleri için iyi bir mağaza seçmelisiniz. Malzemeleri çıktığınız av için uygun olarak seçmek önemlidir. Balık tutmak için ihtiyacınız olan tek şeyin olta olduğunu düşünebilirsiniz ancak oltayı oluşturan pek çok ekipmanı mevcuttur. En basitinden diğer av türlerini yakalamak için de kullanacağınız ekipmanın, ek malzemelerini tamamlamanız gerekir.
  Deniz Dalış Malzemeleri
  Doğa koşulları çoğu zaman farklı şekillerde avınızı yakalamanızı gerektirebilir. Bunun için uygun kıyafetleri edinmelisiniz. Dalış malzemeleri de bunlardan birisidir. Bedeniniz için uygun ölçülere sahip bir dalış elbisesi ile daha uzun süreli yüzebilirsiniz. Deniz yada gölet olması fark etmeden, hareket etme ve kolları kullanma kabiliyetinizi arttıracak, daha güçlü kulaçlar ile hızlanabileceğiniz uygun malzemeden imal edilmiş elbiseler aynı zamanda rahat bir yüzme imkanı sağlayacaktır.
  Balık Yakalama Olta Malzemeleri
  Av için olta malzemeleri her türlü balık yakalamak için kullanabileceğiniz temel ve gelişmiş ekipmanları kapsamaktadır. Balık yakalamayı daha keyifli bir hale getirmek için olta seçimi en önemli etkendir. Gelişmiş bir sisteme sahip oltalar beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilir. Bunun için özel olta ve kamış setlerini keşfetmelisiniz. Daha uzun ve işlevsel olta modelleri, her türlü balık avı yapmanızı daha kolay bir hale getiriyor. 
  Uygun fiyatlar ile temin edebileceğiniz av malzemeleri, her türlü doğa koşulları için uygun malzemeler ile av yapmak artık çok daha kolay ve keyifli bir hale geliyor.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.