Bağcılar ikinci el eşya

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 10 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2821
  Anonim
  Ziyaretçi

  İkinci el eşya alımı ve aynı zamanda da satımı konusunda tecrübeli bir firma arıyorsanız doğru bir yazıyı okumaya başladınız demektir. Bugün sizlere 2. El eşya sektöründe büyük yankı uyandırmış Sezgin Spot mağazasını tanıtacağız. Bundan tam 26 yıl önce sektöre giriş yaparak Sezgin Ticaret adı ile hizmet vermeye başlayan mağaza şu anda İstanbul ili kapsamında en iyi mağazalardan bir tanesi olmaktadır.
  Sezgin Spot mağazasının verdiği hizmetlerden söz etmek istiyoruz. Spot mağazası İstanbul’un Bağcılar ilçesi başta olmak üzere her ilçesinde hizmet vermektedir. Beyaz eşya ürünlerinizden tutun da mobilyalarınıza, küçük ev aletlerinize ve ofis eşyalarınıza yönelik hizmetler sunmaktadır. Vermek istediğiniz her eşyayı alır.
  Sezgin Spot mağazasını tercih etmek istiyorsanız öncelikle mağazaya iletişim kanallarından ulaşın. Daha sonra adresinizi verin. Verdiğiniz adrese Sezgin Spot çalışanları gelecek ve önce eşyalarınızın kontrolünü yapacak. Fiyat konusunda bir anlaşmaya varacak. Eğer hem sizin, hem de onlar için uygunsa arabalarını adresinize getirecekler. Böylece 2. El eşya alımı da başlamış olacak.
  Sizden aldıkları eşyalara çeşitli işlemler yaparak daha kaliteli durmasını sağlayacaklar. Sonra da ihtiyacı olan kişilere satacaklar. Böylece sizden alınan eşyalar bir döngü içinde ilerlemiş olacak. Sezgin Spot sizi asla yormayarak başta Bağcılar ikinci el eşya hizmeti, daha sonra da her İstanbul ilçesinde sizlere ulaşmaktadır. Sezgin Spot’u tercih ederseniz pişman olmazsınız.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.