Balhome Mobilya – Koltuk Takımları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3036
  Anonim
  Ziyaretçi

  logo.png
  Siz Mobilyanızı Seçin Biz Evinize Yerleştirelim
  Günlük yaşantının temel ihtiyaçlarından kabul edilen mobilya ev ya da işyeri fark etmeksizin her ortamda bulunması gereken kullanım eşyalarıdır. Oturmak ya da yatmak için kullanılabilen mobilyalar, farklı model ve tasarımlarla değişik kumaşlardan üretilmektedir.
  Koltuk takımları salon veya misafir odası olarak tasarlandığından alanın büyüklüğüne ve genişliğine göre alınmaktadır. Mobilya sitelerinden incelemeler yapılarak tercihlerde bulunmak, renk, desen, kumaş bilgilerini incelemek mümkündür. Vidalı söküp takılabilen veya bütün parçalardan oluştuğundan, alıcıların beğenisine göre tercihler sunulur. Perde ve halılara uyumlu olması istenildiğinde kumaş seçimi yapılabildiği gibi söküp yıkanabilen, leke tutmadan silinebilen kumaşlardan üretilmiş olan seçenekleri de mevcuttur.
  Koltuk takımları içi sandıklı veya yatak olabilen, köşeli ya da klasik olan tasarımlardan oluşur. Hepsinin kullanım kolaylığı, kolay çekilip altlarının ve arkasının silinmesi gibi detaylar düşünülüp ayakları tekerlekli veya kayabilen materyallerden oluşturulmuştur. Firma garantisi ile satılan koltuk takımları, kullanıcı hataları dışındaki problemlerde değişim ve tamir hakkına sahiptir. Sürekli yenilikçi ve modern tasarımlarla çok amaçlı kullanımı hedefleyen firmalar, küçük evlerde hem yatak hem koltuk olarak kullanılabilen tasarımlara önemi arttırmıştır.
  Zamanla yıpratıldığı düşünülen minder veya dış yüzeyleri müşterinin seçtiği yeni renk ve desen kumaşlarla kaplanarak teslimi yapılır. Ayrıca sürekli kullanımda makaslarda kırılma veya açılma zorluğu olduğunda tamiri mümkün üretildiğinden kısa sürede çözüme kavuşacak problemlerdir. Her evde eski ya da yeni model koltuklar görmek mümkündür. Evin dizaynını ve görselliğini de koruyan koltuk takımları, bazı firmaların zaman zaman yaptıkları kampanyalarla alım ve değişim kolaylığı da sağlar.
  Mobilya Fiyatları marka ve modele göre değişebilmektedir. Çok amaçlı kullanımı düşünülen geniş mobilyalar, daha yüksek fiyata sahip olup alıcılara alım kolaylığı ile sunulur. Çeşitli banka kartlarına yapılan vade farksız taksit imkânları, peşin ödemelerde ki indirimlerden faydalanmak mümkündür.
  Farklı üretimler kendi sitelerinde ödemelerle ve ölçülerle müşterilere hizmet sunarken, canlı destek hattından istedikleri bilgileri anında alma imkânına da sahiptir. Mağazalara gitme imkânı ve fırsatı bulamayanlara özel sitelerde mobilyaların kurulumundan, fiyat avantajlarına kadar birçok alternatifi bir arada bulmak mümkün olduğundan, almayı düşünenlerin siteleri incelemesi tavsiye edilir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.