Banko Kupon Arıyorum

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3016
  Anonim
  Ziyaretçi

  İddaa, her geçen gün daha fazla ilgi gören, küçük paralar ile büyük kazanç elde edilmesi olarak da değerlendirilen, bir şans oyunu olmak ile birlikte, İddaa Tahminleri bu tanımın en önemli paçasıdır. Her şeyden önce bilinmesi gereken, iddaa oyununun, tahminlerden meydana geldiği ve kazanma şansının yanında, her zaman kaybetme şansının da bulunduğudur. Kazanma şansını arttırmak maksadı ile yapılan her türlü işlem neticesinde, belirli tahminler ortaya çıkmakta olup, standart hale gelen bu tabirler, genelde banko kupon olarak tanımlanmaktadır.

  Banko iddaa kuponları aslında, oldukça basit bir mantığa dayanmaktadır. Favori gösterilen bir takımın galip gelme ihtimali üzerine ya da denk güçteki iki takımın beraberlik ihtimali üzerine oluşturulan, kuponları ifade etmek için kullanılmaktadır. Bu tip kuponların tutma ihtimali, oldukça yüksektir. http://www.tahminetsene.com sitesi, banko kuponları şeklinde, kuponlarımız başlığı altında, bir hizmet sunmaktadır. Burada yer alan kuponlar, site editörleri tarafından yapılan analizlere göre oluşturulmuş olan tahmin seçenekleridir.

  Sizlere sunulan her bilgi, editörler tarafından derlenmiş olup, sağlıklı takiplerin ve haberlerin incelenmesi ve takım performansları hakkında bilgi sahibi olunduktan sonra, paylaşılması anlamına gelmektedir. Bilgilerin elde edilmesinde, Maç özetleri, takım performansları, sakat ve cezalı oyuncu durumu, ev sahibi ya da deplasman takımı, zayıf ya da güçlü takım veya denk takım gibi tüm bilgiler, bir araya getirilmektedir. Bu bilgiler eşliğinde, Banko İddaa Kuponları oluşturulmakta ve kullanmak isteyen üyelerin, bilgisine sunulmaktadır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.