Bebek beşikleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3391
  Anonim
  Ziyaretçi

  7qdvAY.png
   
   Babynest 1994 yılından bu yana, ticari ünvanımız Şahin Tekstil. Ltd. Şti . olarak toptan ve perakende sektöründe faaliyet göstermektedir. Sahip olduğumuz 22 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak, Antalya ve Akdeniz bölgesinde , Tekstil ürünleri alanında , tescilli markalar ile toptan ve perakende sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Bebek beşikleri
        BabyNests faaliyet konusu olan anne, bebek ve çocuk sektöründeki ürünleri zaman içinde gelişim ve değişimi çok yakından takip ederek, 25’ı aşkın uzman kadrosu ile ARGE ve tedarik çalışması yapmaktadır. Müşterilerini misafir ettiği Antalya genelinde 2 mağazamızla konusunda uzman satış danışmanları ile geniş ürün yelpazesini ve bu ürünlerin satış sonrası desteğini 22 yıldır aralıksız sürdürmektedir.
        Firmamız geleceğin alışveriş platformu olan E-Ticaret sektöründe de bünyesinde bulunan uzman ekibi ile yerel bir marka olmaktan çok, ulusal bir marka olma yolunda ciddi ve emin adımlar ile hızlı bir gelişim göstermektedir. Bunun bir sonucu olarak mağazalarımızda bulunan belli ürünleri E-Ticaret olarak https://www.babynest.com.tr/ web adresinde tanınmakta ve tüm Türkiye’ye satışı gerçekleştirilmektedir. Emzirme yastığı
        Mağazalarımızda satışa sunmayı tercih ettiğimiz Markalar ve Ürünler “TİTİZ ANNE” özeni ve itinası ile seçilmektedir. Ticari boyutu kadar Markaların ve Ürünlerin satışında ve satış sonrasında hem ürün kalitesi bakımından hem de müşterimize sağlayabileceğimiz destek açısından en seçkin kurumsal firmalar tercih edilmektedir. Marka güvenilirliği bulunmayan ürünlerin satışı yapılmamaktadır.
        Firma politikası olarak müşteri memnuniyetimiz ve hizmet kalitemiz her şey den önce gelmektedir. Bu bağlamda çalışsan kadromuz belirli aralıklar ile günümüz standartlarına uygun “satış ve iletişim” konularında sertifika eğitimleri görmektedir.
   
   Web Sitemiz: https://www.babynest.com.tr/
   
   Seo Ajansı

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.