Beylikdüzü İkinci El Eşya

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2673
  Anonim
  Ziyaretçi

  Beylikdüzü İkinci El Eşya

  İstanbul un en hızlı gelişen ve geleni ve gideni hayli çok olan bir ilçemizdir. Bu ilçemizde ikamet etmekte olan sayın müşterilerimizin evlerinde ve ofislerinde bulunan ikinci el eşyalarınızı firmamız piyasa değerinden yüksek fiyatlara almaktadır.

  Evlenecek olan çiftlerimizi hayli zor günler beklemektedir. Bizler ve bizim gibi düşünen firmalar sizlerin en yakın dostlarınızdır. Bizleri bazı firmalardan ayıran en önemli etken kaliteli ve markalı eşya alım ve satımını yapmamızdır.
  Artık mağazaların önünden geçerken düşünmenize gerek kalmayacak. 

  Firmamız İstanbul İlimizin her ilçe ve sokaklarına hizmet vermektedir.Sizlerde satmak istediğiniz eşyalarınız var ise Beylikdüzü ikinci el eşya alan yerler isimli firmamız ile iletişime geçip eşyalarınızı yüksek fiyatlara satabilir. Bütçenize yardımcı olabilirsiniz. Yapmanız gereken satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın fotoğraflarını bizlere ietmeniz halinde, uzman ekip kadromuz eşyalarınızın fotoğraflarını göz önünde bulundurarak sizler için hazırlamış oldukları fiyat tekliflerini sizlere iletecektir. 

  Fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz taktirde adresinize beylikdüzü ikinci el eşya alanlar olarak tanınan firmamızdan nakliye araçları adreslerinize sevk edilecektir. Güler yüzlü bir hizmet ile eşyalarınızın parası nakit olarak verilecek. Ondan sonra taşıma işlemi gerçekleşecektir.
  Sizin eski bildikleriniz, bazılarının başlangıcı olabilir. Kazanmak istiyorsanız bize sormadan kesilikle eşyanızı satmayın.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.