Beylikdüzü Nakliyat

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3220
  Anonim
  Ziyaretçi

  Yaşamınız boyunca kaç defa nakliyat firmasına ihtiyaç duydunuz? Bazıları pek çok defa, bazıları da belki ihtiyac duydum diyecektir. Sonuç olarak herkes yaşamında en az bir defa taşınma işlemi gerçekleştirmiştir. Taşınma ile alakalı anılarınız çok eski zamanlara ait ise, anlatacak olduğunuz çok fazla trajikomik  veyahut stresli hikayeler de olabilir. Çünkü eski zamanlarda nakliyeler sorun yumağı idi. İlk önce pazarlık, sonrasında hamalları ayarlama, derme catma şekilde gelen kamyonetler, çarşaflara örtülmüş eşyalar, iple bağlanmış olan kutlar, bindirme  ve indirme derdi gibi alelade uğraşmalar çok fazla yorucuydu.

  Şimdilerde ise eskisi gibi değil. Taşınma esnasında gerekli tüm işleri, tek başına  Han Beylikdüzü Nakliyat üstlenir.  Sorumluluk ile birlikte tüm işlerde firmaya aittir. Nakliye şirketi, ilk önce eşyaları türlerine göre ambalajlar. Eşyaların boyutları ile birlikte ebatları ve de türlerine göre değişik ambalajlar gerekebilir. Ambalajlanmış olan, taşıma ekibi ile birlikte arabaya yüklenir. Firma içinde yapılmış olan iş bölümü işlerin daha hızlı ve  güvenli olmasını sağlamaktadır. Firmalardaki taşıma ekibi ayrıdır. Gerekli durumlarda ise ekip, farklı ekipmanları kullanabilir. 

  Yükleme esnasında mekan ile birlikte sokakta ve kısacası çevrede hiç bir şekilde  atıklar bırakılmamaktadır. Son olarak  ise eşyalarınız güvenli kasalara sahip nakliye araçlarımız ile gitmesi gereken yere götürülür. Eşyalar, gorevli ekipler tarafından büyük bir özen ile arabadan indirilir ve de yerleştirilir. Boylelikle fazlası ile planlı ve de düzenli bir nakliye hizmeti gerçekleşmiş olur. Öte yandan eşyalarınız  taşınma esnasında oluşabilecek kazalara karşıda garanti altındadır. Kayıp durumlarında firmamız ürün bedelini ödemektedir.
   

  Taşınmak amacı ile artık, personelin başında durmanızı ve çok yüksek bedeller ödemenize hiç gerek yok. Bütün işleri başarılı ve güvenli firmamız Han Beylikdüzü Nakliyat ile halledebilirsiniz. Nakliye firmamız ile en basta konuşmuş olduğunuz fiyatlar haricinde ek harcamalar ortaya çıkmamaktadır. Mesafe ile birlikte eşya sayısı ve de yüküne göre Han Beylikdüzü Nakliyat size en uygun fiyatı sunacaktır. Alacak olduğunuz hizmet karşısında emin olunki daha fazlasını vermeyi isteyebilirsiniz. Eskiden yaşadığınız taşınma karelerini dusunun ayrı ayrı ve değişik yerlere ödenen paralar sizi ne kadar büyük bir kayıp ile karşılaştırıyordu. Maddi ve manevi olarak çok fazla yıpranabilirdiniz. Şimdi ise bütün bunlara son vermek için size bir telefon kadar yakınız.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.