BiKod | Oyun Haberleri Oyun İncelemeleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 6 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3338
  Anonim
  Ziyaretçi

  En Yeni Oyun Haberleri Hakkında Bilgiler

  Günümüzde sanıyorum ki oyun meraklısı olmayan bir genç yok. Toplum öyle bir hale geldi ki akıllı cihazlar sayesinde nerede olursak olalım oyunlar konusunda kendimizi tutamıyoruz. Dolayısıyla böyle olmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi her gün çıkan yüzlerce oyun. Bu oyunları takip edebilmekte başlı başına bir sanat içeriyor neredeyse. Hangi oyun hangi insan grubuna hitap ediyor ya da hangi oyunun konusu neyi içeriyor. Eski oyunlara baktığınızda onların basmakalıp bir yapı üzerinde olduğunu görebiliyorsunuz ancak şu anki oyunlar ise adeta bir sinema filmi tadında ve hepsinin de mutlaka bir konusu var. Oynadığınız oyuna göre oyunun konusu değiştiği içinde hepsinden adeta bir sinema filmi çıkıyor demek doğru olacaktır.
  Peki, bu kadar fazla oyunlar varken ve de her geçen gün yenileri eklenirken oyun severlerde oyun gündemini nasıl takip edecekler ya da ediyorlar hiç düşündünüz mü? Belki aklınıza hiç gelmeyen bu sistem o kadar ince bir şekilde detaylanıyor ve oyun severlerin beğenisine sunuluyor ki onlarda buradan aldıkları bilgiler doğrultusunda oynayacakları oyunu ya da oynamak istedikleri oyunu seçebiliyorlar.
   Size bu konuda uzun zamandan bu yana oyun haberleri sunan ve detaylı bilgiler veren bir siteden bahsetmek istiyorum sitenin ismi http://www.bikod.co başarılı bir yapısı var ve içeriğinde yalnızca oyun haberlerine yer verilmiş yani siteye girerek oyun oynayamıyorsunuz.  Oyun oynamak istediniz ya da başka bir yerden duyduğunuz ama bilginizin de olmadığı oyunlar hakkında tüm detaylı bilgiye buradan sahip olabiliyorsunuz.
  Çağımız teknoloji çağı dolayısıyla hepimizin elinde kullandığı cep telefonlarından tutun da laptop ya da PC’ mize kadar çok hızlı bir şekilde sunuluyor. Teknolojinin eğlence alanındaki bu yeniliklerine sizde ayak uydurmak istiyorsanız bu cihazlarınızın da güçlendirilmesi önemlidir. Yani her yeni oyun demek oyun sektörününd e daha geliştiği ve büyüdüğü demektir. Dolayısıyla sizin o eskide oynadığınız kalıplaşmış oyunlar eski bilgisayarlar ya da yavaş olan bilgisayarlar üzerinden hiçte beklediğiniz performansı yaratmayacaktır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.