Bilcod – Web Tasarım Geleceğin Dünyası

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3218
  Anonim
  Ziyaretçi

  logo.png
  KURUMSAL WEB TASARIM

  Herhangi bir kurumun sunduğu ürün ya da hizmetlerinde kurum kimliği hedeflerinden şaşmadan uygun bir tasarım süreci  gerçekleştirmesi ve dizayn etmesi sürecine kurumsal web tasarım denilmektedir.. Kurum ismi, sloganı, tipografisi, logosu, amblemi, renkleri, ürün tasarımı, form tasarımı gibi pek çok dizayn unsurunun birbiri ile uyumlu ve şirket hedeflerine yönelik olarak tasarlanması sürecini ifade eder. Ciddi bir şirket imajı yaratan web tasarım tabirinin tam anlamıyla karşılanabilmesi adına profesyonel şirketlerden yardım alınması gerektiğini söylemek mümkün. İlk  bakışta ziyaretçileri üzerinde güven sağlayacak, gözü yormayacak şekilde tasarlanması uygun olan web sitelerinin tam anlamıyla kalite içerebilmesi adına önemli çalışmalarla ortaya konması gerekir. Tasarım öncesinde olduğu kadar tasarım sürecinde de geniş bir profesyonellik talep eden bu alanda amatör kişilerle çalışma lüksüne sahip değilsiniz.
  Kurumsal site müşterilerinizin sizinle ilgili kararlarını verme noktasında onlara yardımcı olacak en önemli argümanlardan bir tanesi. Bu bakımdan baştan sona profesyonel bir imaja sahip olması gerekiyor. Web tasarım’da İnternet sitesi üzerinde yer alan logosundan tutun da içeriklerine kadar her türlü noktanın çok iyi düşünülmüş ve uygulanmış olması müşteriler üzerinde iyi bir etkinin yakalanmasını sağlayacaktır. Yaşadığımız çağda insanların hizmet ya da ürünlerini temin etmek üzere olduğu şirketlerin web sitelerini beğenmemeleri durumunda alışveriş yapmaktan vazgeçtikleri görülmekte. Bu bakımdan gerek günlük yaşamda gerekse sanal ortamda kurumsal imajınızı korumak ve profesyonel görünmek şirket olarak en önemli sorumluluklarınız arasında yer alıyor.
  Her şirketin üsküdar web tasarım hizmeti olsa da tüm şirketlerin gerçekten bu işin hakkını vererek yapabildiği söylenemez. Sektörün ilgi görmeye başlamasının ardından ülkemizde bir anda milyonlarca tasarımcı türeyerek sektörde kendi çapında çalışmalar yapmaya başlamıştır. Böylesi bir ortamda hizmet aldığı şirketin kurumsal geçmişini incelemeyen, referanslarına göz atmayan şirketlerin mağdur edildiklerine tanık oluyoruz. Reklam sektörünün önemli bir ayağı haline gelmiş olan web ortamı üzerinde yer alacak web sitelerinizin profesyonel düzeylerde tasarlanmış olmaları çok önemli. Bizden bu anlamda yardım isteyerek sitenizi tasarlamalarını talep edebilirsiniz. Vereceğiniz talepler doğrultusunda tasarlanarak onayınıza sunulacak olan web sitesini her anlamda beğeneceğinizi düşünüyoruz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.