Bilgisayar Sepeti | Yedek Parça | Teknik Servis

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 1 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3329
  Anonim
  Ziyaretçi

  logo.jpg
  Bilgisayarsepeti.net son kullanıcıyı en yakın teknik servis ve yedek parça hizmeti veren firmaya yönlendirme fikrini başlatan ilk web sitedir.

  Mobil uygulamalarımız ile üyelik açarak sıfır ya da 2.el ürünlerinizin fotoğraflarını mobil cihazlarınızdan çekerek hemen ilan verebilirsiniz.
  Üye olmaya gerek olmadan teknik servis hizmetimiz ile kendi konumunuza en yakın teknik servisleri Türkiye’nin her yerinden görebilirsiniz.
  Hemen kurumsal yada bireysel üye olarak sıfır ya da 2. el ürünlerinizi, yedek parçalarınızı vitrininize ekleyin hem alın, hem satın ayrıca aradığınız ürünlerin fiyatlarını çok basit ve rahat bir kullanım ile çeşitli ilanlar arasında karşılaştırabileceksiniz. Türkiye genelinde ilinizde ve ilçenizde ki  firmalara ve teknik servislere zaman kaybı olmaksızın ulaşabileceksiniz.
  Bilgisayarsepeti.net ülkemizin en gelişmiş bilgisayar ve bilişim sitesidir. Bilgisayarsepeti.net ülkemizdeki teknik servis, sıfır ve 2. el ürün satışı anlayışına çok daha verimli ve hızlı bir alternatif getirmeyi hedeflemektedir. 
  Misyonu; öncelikle Türkiye deki, daha sonra ise Dünyanın gelişmekte olan ülkelerindeki kullanıcılarına ve bilişim ile ilgili tüm firma ve teknik servislere internetten ürün ve hizmet siparişi verebilme ve alabilme olanağı sağlamaktır.
  Bilgisayarsepeti.net  öncelikle bu çerçevede olmak üzere bilgisayar ve bilişim sektörü ile ilgili tüm konularda faaliyet göstermektedir. İnternet teknolojilerindeki bütün gelişmeleri, yenilikleri yakından takip eden ve alanına giren uygulamaların hemen hepsinde Türkiye de öncü olan Bilgisayarsepeti.net, günlük hayatımızda son derece ciddi bir sorun olan en kısa zamanda çözülmesi gereken en yakın notebook teknik servis nerede, arızalanan, ekranı kırılan ,sıvı yada darbeye maruz kalmış bir notebook yada masa üstü bilgisayarınıza, yazıcınıza, monitörünüze, internet bağlantınız, server ve network ağınızda oluşabilecek sorunlarda en yakın en iyi teknik servis yedek parça desteğini nereden alabilirim gibi sorulara cevap vermek için bilgisayarsepeti.net ağında kayıtlı, bulunduğunuz bölgedeki teknik servis ve notebook yedek parça hizmeti veren firmalara son kullanıcıyı yönlendirmek zaman kaybını sıfıra indirmek, alanında büyüme hedefi olan teknik servis ve yedek parça hizmeti veren firmalara destek olmak amacı ile sektöre son derece radikal bir çözüm getirmesi açısından Türkiye de bir ilki gerçekleştirmektedir.
  Bu buluşma tamamıyla interaktif bir ortamda sağlanıp teknolojinin tüm imkanları ile desteklenerek hata payı sıfıra yaklaştırılmıştır. İnternet kullanıcılarına istedikleri ürünü ve servis hizmetini sipariş verebilme imkanını hiçbir ek ücret ödemeksizin sunmak.
  İnternetten de sipariş almak isteyen mağaza, firma ve teknik servislerin hepsine, hem mevcut olan altyapılarını kullanarak hem de en gelişmiş teknolojiyi yakalayarak sipariş alma olanağı sağlamak.
  Günlük hayatımızın çok önemli bir sorununa, çok daha verimli bir alternatif getirmeyi amaçlayan sitemizin size de hitap edebileceğine eminiz. Tek yapmanız gereken sitemize üye olup size hizmet ve ürün satışı  yapan firmaların içinden bütçenize en uygun olanını seçmeniz.
  Son kullanıcılar bulundukları konumlarına göre arama yaparak kendilerine en yakın teknik servisi ve parça satışı yapan işletmelere çok daha kolay ve rahat ulaşabileceklerdir. Bilgisayar sektöründeki işletmeler mağazalar açarak hem kendi vitrinlerini milyonlarca kullanıcaya sunacak,hemde bir diğer işletmenin stok bilgilerini takip ederek çok daha rahat yedek parça alışverişinde bulunabileceklerdir.
  Bilgisayar Teknik Servis
   
   
  AMAÇLARIMIZ
  Teknik  Servis Bulmayı Kolaylaştırmak, Etrafınızdaki Teknik Servisleri üye olmadan bile konumuza en yakından en uzağa görüntüleyerek, yaptıkları iş branşlarını seçerek, örnek olarak yazıcı tamiri, bilgisayar tamiri, toner, kartuş, telefon-tablet tamiri, güvenlik kameraları kurulumu ve tamiri, web sitesi yapımına kadar kolaylıkla bulabileceksiniz
   Bilgisayar firmalarının ilk tercihi olmak; Detaylı ilan yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı bilgisayar firmaları ile işbirliğimizin temelidir. 
  Bilgisayar ve yedek parça  arama zahmetini en aza indirmek; Sitede üye olmadan zahmetsizce detaylı ilan aramak, bilgisayar, yedek parça arama zahmetini en aza indiren kullanıcı dostu bir site olmamızı sağladı. 
  Bilgisayar sektörünü tek bir çatı altında toplamak, Doğru, kaliteli hizmet ile profesyonel bilgisayar firmalarını ve ne aradığını bilen bilinçli alıcıları sektörün tek adresinde buluşturmayı hedeflemektedir. 
  Güncel ve doğru hizmetin önemini vurgulamak, Gerçek alıcı ve satıcıları, doğru ve güncel ilanlar için buluşturmak ve hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak. 
  Sektöre yeni hizmetler sunmak, Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan bilgisayar sektörüne sunmak.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.