Bitcoin Nasıl Alınır ? Türk kripto para borsası Bithesap

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3765
  Anonim
  Ziyaretçi

  Türkiye’de en kolay ve güvenli şekilde alım yapabileceğiniz kripto para borsası Bithesap’dır. Bithesap’a ücretsiz üye olarak bir Bitcoin hesabı açabilir ve Türk lirası ile kolayca Bitcoin alabilirsiniz. Bitcoin fiyat artışlarında elinizdeki Bitcoin cinsi kripto paranızı gene Bithesap üzerinde satarak para kazanabilirsiniz.

  Bitcoin al sat yapmaya başlamak için size özel bir Bitcoin hesabınızın (cüzdanın) sahibi olmanız gereklidir. Bitcoin hesabınızı Bithesap platformu ücretsiz olarak sağlamaktadır. Bitcoin hesabı oluşturduktan sonra tıpkı bir banka kullanıyor gibi internet üzerinden dünyanın her yerine hesabınızdan kripto para transferi yapabilir, ödeme alabilirsiniz.
  Bithesap’a ücretsiz üye olup bir Bitcoin hesabı açtıktan sonra Türk lirası ile bankanızdan 7/24 para yatırarak Bitcoin alım satımı yapabilirsiniz. Büyümek ve daha fazla kişiye hizmet verebilmek için Bithesap’ı daha fazla kişiye ulaştırabilecek kullanıcılarının hesaplarına teşekkür olarak 10 TL, hem de davet ettikleri arkadaşlarınızın hesabına 10 TL yatırıyor.
  Her bir üye olan arkadaşınız için ayrı ayrı kazanılabilecek parayı koşulsuz dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İster Bitcoin alımı yapabilir, isterseniz de hesabınıza çekebilirsiniz.
  Kolayca ve Güvenli bir şekilde mobilden hızlı işlem yapabileceğiniz, Bitcoin ve Litecoin gönderip alım satımı yapabileceğiniz Bithesap Android ve Apple uygulamalarıyla da kullanıcıların kullanımına açılmıştır. Bithesap Android uygulamasıyla Google Play Store’dan ve Iphone ve Ipad uygulamasıyla Apple App Store’dan indirilebilirsiniz.

  Web Sitemiz: https://www.bithesap.com

  Bithesap Android uygulamasını buradan telefonunuza indirebilirsiniz:

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bithesap.app

  Bithesap iphone ve ipad uygulamasını buradan telefonunuza indirebilirsiniz:

  https://itunes.apple.com/app/apple-store/id1432689031?mt=8

  bitcoin al, bitcoin satın al, bitcoin satın alma

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.