Bitneks.com – Dijital Varlık Yönetimi ve Kripto Para Borsası

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3806
  Anonim
  Ziyaretçi

  Değerli Arkadaşlar,

  Yaklaşık olarak 10 aydır büyük bir titizlikle çalışmalarını yürüttüğümüz ve son 1 aydır testlerini gerçekleştirdiğimiz kripto para borsamız Bitneks.com’un açıldığını sizlere bildirmek istiyoruz. Bitneks.com ve “Bitneks” markası, İzmir Aliağa’da bulunan Bitneks Bilişim Hiz. Tic. A.Ş. ye aittir.

  Biz elbette ki kurumsal bir şirketiz ve gelecekte karşılaşacağımız her vakaya kurumsallığı göz önünde bulundurup profesyonel çözümler üreteceğiz.
  Fakat bu forumun genel havasını bozmamak adına, kurumsallıktan biraz ötede bir tanıtım metni hazırladık.

  Hay aksi!!!

  “Yine mi yeni borsa, mantar gibi türediniz ve her yeri yeni borsalar sardı” dediğinizi duyar gibiyiz   Neden mi? Çünkü bizlerde uzun zamandır bu sektörün içindeyiz ve sizin gibi günümüzün bir kısmını bu forumda geçiriyoruz. Forumda benzerlerini gördüğümüz borsalar gibi 3-5 ay sonra kepenk kapatıp gidecek bir ekip değiliz ve asla olmayacağız.

  Rekabet iyidir.

  Evet, bizde bu rekabetin içinde yer almak istiyoruz ve hedefimiz Türkiye’nin en büyük, en hızlı ve en güvenilir kripto para borsası olmayı amaçlamaktır. Bu hedefimizi elde etmek elbette ki o kadar kolay değil, bizlerde bunun bilincindeyiz ve çalışmalarımızı bu bilinçle yürüteceğimize emin olabilirsiniz.

  Çok iddialısınız!!!

  Evet bizler çok iddialıyız ve iddialarımızı gerçekleştirmek için çok çalışacağız, ne gerekiyorsa yapacağız. Gerek müşteri memnuniyeti, gerek komisyonlar, gerek hızlı destek ve gerekse yatırma çekme hızı gibi konularda daima iddiamızın arkasında olacağız.

  Hızınıza yetişemiyoruz…

  Bitneks olarak en hızlı destek, market üzerinde en hızlı işlemler ve en hızlı yatırma çekme işlemleri için daima ayaktayız ve çalışıyoruz. Kripto para yatırma işlemlerinde BTC için 1 teyit, diğer coinler için 3 teyit şartı bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde arbitraj ile ilgilenen arkadaşlarımıza fırsatlar oluşturmak istedik. Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda sadece bize iletmeniz yeterli olacaktır. Forum üzerinden veya destek sistemi üzerinden her soruna hızlı çözüm üretmeye çalışacağız.

  Peki ya GÜVEN???

  Sektörde yeni borsalara güven olmadığının bilincindeyiz. Bu sebeple, bize şöyle güvenin, bize böyle güvenin diyecek değiliz. Verdiğimiz hizmetin kalitesine ve mümşteri memnuniyetine bağlı olarak güven ortamı zamanla oluşacaktır ve biz elbette ki sizlerin güvenini sarsacak etkenlerden uzak duracağız ve daima şeffaf davranacağız. Çünkü bu sektörde güvenilirlik ve güvenlik herşeyden önce gelir.

  * Açılışa Özel *

  1 Aralık 2018 tarihine kadar bütün alış-satış işlemleri tabiri caizse beleş’tir  
  Kriptopara çekme işlemlerinde gönderim ücreti (fee) bulunmamaktadır. (Sadece açılışa özel değil, fee’ler yükselmediği sürece daima geçerli olacaktır)

  Kimlik doğrulama yapmadan alış-satış yapabilir miyim?
  Kimlik doğrulama işlemi yapılmadan alış satış işlemleri yapabilirsiniz. Günlük ve aylık belirlenen limitler üzerinden bitcoin ve diğer kripto paraları yatırıp çekebilirsiniz. Sadece TL yatırma-çekme işlemi gerçekleştiremezsiniz. TL yatırma-çekme işlemi yapabilmek için mutlaka kimlik doğrulama işlemi yapılmalıdır.

  Elimizdeki İşler;

  Şu anda borsamıza Ripple (XRP) eklemeye çalışıyoruz.
  Ve sonrasında Papara entegrasyonu var.
  Ardından USDT veya TUSD veya USDC marketi açacağız ve bu seçimi kullanıcılarımızdan gelecek talepler doğrultusunda yapacağız.
  Sonrasında EOS ve NEO coinlerini eklemeyi planlıyoruz.
  Ayrıca stop emirler vermemizi sağlayacak bir alan inşa edeceğiz.
  (Yapacağımız anketlere katılmanızı dört gözle bekleyeceğiz)

  Birazda klişe bilgilere yer verelim  

  Güvenlik

  Bütün kripto varlıların %95’lik bir bölümü internetten yalıtılmış bir ortamda ve güvenliğin en üst düzeyde tutulduğu bir alanda bulunan soğuk cüzdanlarda tutulmaktadır. Ayrıca çoklu imzalama teknolojisi ile bütün varlıklar daima koruma altındadır.

  7/24 Destek

  Sadece çözüm odaklı çalışıyoruz. Kriptopara sektöründe uzmanlaşmış teknik destek ekibimiz sayesinde bütün sorunlarınıza 7/24 çözüm üretiyoruz. Yardım almak istediğiniz her konuda bilgi almak için destek ekibimizle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

  Hızlı ve Kolay

  Hızlı erişim sayesinde kolay kullanım imkânı sağlayan web arayüzümüz ile bütün işlemlerinizi çok hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilir, aynı zamanda global anlamda genel standartlara uygun bir borsa deneyimini keyifle yaşayabilirsiniz.

  Komisyon

  Bitneks en düşük komisyon değerleri ile Türkiye’deki en uygun komisyon oranlarına sahip olan kriptopara borsasıdır. Ayrıca yenilikçi yapımız ile bütün üyelerimize %25’e varan oranlarla referans komisyonu sunup, üyelerimize avantaj sağlıyoruz.

  Değerli Dostlar,

  Firmamız ve web sitemiz hakkında her türlü önerilere, eleştirilere ve yorumlara daima açığız. Alakalı veya alakasız her soruya cevap vermeye çalışacağız. Siz değerli kullanıcılarımızın önerileri ve istekleri doğrultusunda web sitemize yön vereceğiz. Unutmayın! bu borsa bizim değil, sizin borsanızdır ve sizler için daima güzel işler çıkarmaya çalışacağız, elimizden geldiği kadar cazip kampanyalar ve etkinlikler düzenleyeceğiz.

  bitcoin, kripto para, bitneks

  Bize Ulaşın

  Web: https://bitneks.com
  E-Mail: destek@bitneks.com
  Facebook: https://www.facebook.com/bitneks
  Twitter: https://twitter.com/BitneksCom
  İnstagram: https://www.instagram.com/bitneks

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.