Boran & Üner Hukuk – Danışmanlık

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 9 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3327
  Anonim
  Ziyaretçi

  boranunerlogov1.png
  Hayatta Bazı Kurallar Vardır
  Hayatta bir takım kurallar çerçevesinde yaşadığımızı biliyoruz dolayısıyla bu kurallar ise kanun koyucu tarafından belirlenmiş herkesin uyması zorunlu olan yazılı metinler oluyor. Bu metinler aslında o kadar karmaşık bir yapıya sahip olmasa da bizler yine de Türk Ceza Kanununu detaylı bir şekilde okumadığımız için neyin bizim için suç olup neyin olmadığını bilmiyoruz. Bizim tek bildiğimiz şey ise sizin özgürlüğünüzün bir başkasının özgürlüğü sınırını geçince bittiğidir. İşte bu nedenle de bir takım ana madde denilebilecek konulara hâkimiz.  Ancak bu işleri de bizim yerimize takip edebilen ve hayatlarını neredeyse bu tür cezalar konusunda uzman bir hale getirmiş avukatlar gerçekleştiriyor. Avukatlık mesleği en az doktorlar ve öğretmenler kadar kutsaldır. Çünkü yasalar çerçevesinde onlar da sizin hakkınızı savunmaya çalışıyorlar. 
  Kimin ne zaman bir avukata ihtiyacı olacağı hiçbir zaman belli olmaz. Bazen hiç ummadığınız bir anda kendinizi polisle ya da hâkimle karşı karşıya bulursunuz. Bu sizin aynı zamanda kaderiniz olabilir ancak kaderinizi yaşarken de elbette ki hayata küsmemek en doğru seçenek olacaktır. Burada yapmanız gereken size üstlenilen suça istinaden kendinize iyi bir avukat tercih etmenizdir. Bunu da başarılı olan hukuk bürosundan tayin edebilirsiniz.  Özellikle bu konuda İstanbul’u ele alalım çünkü İstanbul büyük bir şehir ve neyi ne zaman başınıza gelebileceğinin hiçbir garantisi yok örneğin Şişli de yürürken nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla hayatınız kararabilir. Ya da karşıdan karşıya geçerken alkollü bir sürücünün gazabına uğrayabilirsiniz. 
  İşte bu nedenle de burada yapılması gereken ilk şey bir Şişli avukat hizmeti veren deneyimli bir insandan yardım istemek. Çünkü onlar sizin bilmediğiniz bu yukarıda bahsetmiş olduğumuz haklarınız çerçevesinde savunacaklar ve hakkınızın bir şekilde hiç tanımadığınız bir insan tarafından çalınmasına müsaade etmeyecektir. Unutmamalısınız ki avukatlar bizim için kutsal bir görevi üstleniyorlar. Yani insanı savunuyorlar. Bugün insanın dışında ne varsa öneminin bir adım sonrasında geldiğini biliyoruz. İşte bu önem insana verilen kıymetinde bir adım önde olmasını gerektiriyor.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.