Borem İnşaat

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2531
  Anonim
  Ziyaretçi

  Kurulduğumuz 1995 den bu yana kalitemizden ödün vermeyerek, yapı sektöründe gelişen teknolojik yenilikleri yakından takip ederek iş yapmanın gururunu yaşamaktayız. Yaşam alanlarında konforu ve estetiği bir arada sağlayarak  müşteri memnuniyeti ilkesini tartışılmaz kabul ediyoruz.

  Borem İnşaat olarak son yıllarda ivme kazanan bir diğer faaliyet alanımız da Taş Ev yapımı. Her geçen gün daha çok tercih edilen Taş evler ,doğal taşlardan yapıldığı için daha sağlıklı ve ekonomiktir ve bu özellikleri ile  önem kazanmaktadır. Kişiye özel tasarımlarımızla hayalinizdeki taş evi  birlikte oluşturuyor ve inşaa ediyoruz.

  Anahtar teslimi Komple Tadilat hizmetlerimizle, müşterilerimize tasarım, proje, iç dizayn, tadilat, tamirat, restorasyon ve dekorasyon uygulamalarını kapsayan çalışmalarımızla çözümler sunmaktayız. Açık ve kapalı alanlarda fayans, mermer, traverten ve mozaik uygulamaları, boya, parke döşeme, bölme duvar, asma tavan, ışık havuzu, kartonpiyer ve daha birçok dekorasyon uygulamaları  müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasındadır.

  http://www.borem.com.tr

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.