Bostancı ikinci el eşya

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2585
  Anonim
  Ziyaretçi

  ikinci-el-beyaz-esya-istanb.jpg

  Bostancı ikinci el eşya

  İstanbul da ev bulmak ayrı dert hele eşya satın almak ayrı derttir. Bir de İstanbul’a yeni geldiyseniz ve oturduğunuz semtte ne nerde tam olarak bilmiyorsanız o iş daha zor bir hale gelir. ben eskimiş eşyalarımı satıp yenilerini almak istiyorum diyorsanız onun da kolayı biz de nasıl mı?

  İstanbul’da bostancı taraflarında oturuyorsanız ben hem ucuz hem de kaliteli eşyalar istiyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Bostancı ikinci el eşya olarak hizmetinizdeyiz hem eşya alabilir hem de bizlere eşya satımı yapabilirsiniz.

  Eşyalarınızın fotoğrafını çekip bize yolladığınız an size makul bir fiyat sunarak pazarlık yapabiliriz. Ev de olması gereken en temel eşyaları hem sağlam hem de kaliteli bir şekilde ucuz yolla bulabilirsiniz.

  Ürünlerimiz son derece kaliteli ve dayanıklıdır. Bu zamana kadar bizden eşya satın alan müşterilerimizden hiç şikâyet almadık. Benim eşyalarım çok eskidi yenisi almak istiyorum derseniz kapımız her zaman sizlere açıktır. Aynı şekilde biz eşya satımı da yapan güvenilir bir firma olarak hizmetinizdeyiz. Bostancı ikinci el eşya alanlar her yerde mevcut neden sizi tercih edelim derseniz; hızlı iletişim, her keseye uygun fiyatlar, kalitemizden ödün vermeyen bir işletmeyiz.

  Bostancı ikinci el eşya alan yerler tabi ki çoğunlukta fakat bizim kalitemizle ve hizmetimizle diğer işletmelerden bir adım önde olmak istiyoruz ve bunun için çabalıyoruz. Kaliteli güler yüzlü ilgili bir hizmet istiyorsanız Bostancı ikinci el eşya mağazamıza bekleriz. Hayalleriniz de evinizi döşemeye bizimle başlayabilirsiniz.

  ikincielesya-istanbul.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.