Boyacı Ustası

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2319
  Anonim
  Ziyaretçi

  Boyacı ustası ile birkaç saat yada gün içinde işin boyutuna göre duvarlarınızı boyamamızı ister misiniz? Sarı, mavi, yeşil, kırmızı yada farklı renklerin tonları hakkında 100’lerce olasılığı incelemek kataloglarımızdan bakmak ister misiniz?
  boyacı sadece bu işin erbabı olmuş ve adeta ömrünü bu işe adamış olan ustalar ile birlikte çalışır ve sizin kaldığınız semtte hızlıca hizmet vermek istiyoruz. Rulo, duvar boyamada çok önemli bir yardımcımız olup kullanmaya başlayacağımız zaman tarama ismi verilen bir ön boya sürümü işlemi gerçekleştirilir. Çok sert bastırılmaz ve yumuşak uygulanmaya çalışılır, aksi durumda iz kalır, pürüzlü kalması ihtimali ortaya çıkar. Tüm bu olasılıkları ustalarımız duvar türüne göre keşif yaptığı aşamalarda hemen inceleyecektir.

  Boyacı ustası cüzi rakamlar ile hizmet vermeye devam ediyor. Rulo geniş duvar bölümlerini boyamak için en uygun seçi olup, tarama işleminden sonra soldan sağa başlayarak ustalarımız bir kısmını tamamlayacak ve boyayacaktır. Bazen acemi boyacılar boyadıkları alanda tekrar bir kat daha rulo sürmeyi tercih edebilmektedir. Bu iz bırakır ve geriye dönüşü yada telafisi pek mümkün olmayan sonuçlar doğurabilir. İz kalırsa, tüm duvarı tekrardan boyama ihtiyacı ortaya çıkabilir, çünkü ton farklılığı duvara yansımız demektir fakat uzman firmamız ile böyle sorunlar başınıza asla gelmez.

  Boyacı ustası ile duvarlarınıza zarar vermeden, iz bırakmadan, süpürgelikler, kapı kolları, ahşap işlemeleri boyamadan yani kirletmeden sizlere temiz bir işçilik garantisi sunuyor. http://www.boyaciustasi.name

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.