Burdur Kahraman Veteriner Klinigi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3580
  Anonim
  Ziyaretçi

  8d1Qon.jpg
   
  Burdur Kahraman veteriner kliniği, yardıma muhtaç hayvanların ya da evcil hayvanı bulunan kişilerin sıklıkla geldikleri yerler arasında bulunmaktadır. Bilindiği üzere, her canlı sık sık sağlık kontrollerinden geçirilmektedir. Sokak hayvanları ya da evcil hayvanlar zaman zaman hastalanabilir ya da zarar görebilirler. Bu durumda hayvanların tedavi edilmesi, gerekli tetkiklerin yapılması ve bu gibi durumlar için veterinerlere ihtiyaç duyulmaktadır. Veteriner hekimler hayvan doktorları olarak yorumlanmaktadır ve pek çok kişi buraya hayvanları getirerek tedavi ettirmektedir.
  Tedavilerin Yanı sıra Zamanında yapılan aşılama, teşhis, tedavi ve muayene son derece önemlidir.
  Kahraman Veteriner Kliniği aynı zamanda Pet otel hizmeti,pet kuaför hizmeti pet malzemeleri ve her türlü mama satışının yapıldığı Burdur’un en güvenilir kliniği olarak bilinmektedir.
  Veteriner kliniğine ihtiyaç duyuyorsanız ve hayvanınız için yardım almak istiyorsanız siz de Burdur’da Kahraman Veteriner Kliniği’ne gelebilir burada çocuklarınız ile ilgili yardım alabilirsiniz. Veteriner kliniğimiz, Burdur’da hizmet vermekte ve Burdur veteriner genelinde tüm hayvanların bakımını üstlenmektedir. Başta kedi ve köpek olmak üzere birçok evcil hayvan kliniğe getirilmekte, birçoğunun tedavileri yapılmaktadır. Sizin de evcil hayvanınız bulunuyorsa ya da sokakta bulduğunuz herhangi bir hayvanın yardıma ihtiyacı bulunuyorsa, Burdur genelinde bulunanları kliniğimize getirebilir, burada ekibimizden destek alma fırsatı elde edebilirsiniz.
   
  Bizlere ulaşmak için telefon numaramız 05453706101
   
  Veteriner Hekimi Ahmet Arvasi GÜNEL
   
  http://www.kahramanveterinerklinigi.com/  
   
  https://www.facebook.com/pg/KahramanPetKlinigi

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.