ByArt Tente Sistemleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3239
  Anonim
  Ziyaretçi

  logo.png
  1986 yılında Ankara’da kurulan Byart Tente; şemsiye, çadır, branda, güneşlik ve gölgelik sistemlerinin imalat, montaj, tamir ve bakımlarını yapmaktadır. 7.300 m2’lik kapalı alanda 74 uzman personeli ile Türkiye’de tente sistemleri alanında lider kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
  Byart, dış mekanların yıl boyunca kullanılması amacıyla; gölgelendirilmesi veya kapatılmasını uzman teknik personeliyle gerçekleştiren sektörün öncü kuruluşudur. Byart Tente sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle müşterilerine en doğru çözüm ve uygulamaları sunmaktadır. 
  Byart Tente Sistemleri’nin üretimini yaptığı tente çeşitleri: Katlanır Tente, Raylı Tente, Pergola, Motorlu Tente, Kutulu Tente, Kasetli Tente, Çift Açılır Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Otomatik Tente, Balkon Tentesi, Gölgelik Tente, Güneşlik Tente, Şemsiye ve Yarasa Tente’dir.
  Byart’ın öncelikli hedefi; üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktır. En iyi hizmeti verebilmek için geliştirilen son tente teknolojilerini, Avrupa ile aynı anda müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
  Tente ankara

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.