Çanak Okey Android Telefonunda Ücretsiz

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2541
  Anonim
  Ziyaretçi

  Türkiye’ nin en iyi okeycilerinin bulunduğu bu uygulamaya davetlisiniz. Türkiye’ nin vaz geçilmez oyun platformları arasında olan mynet okey oyunu artık androidde. Bu okey oyununa ek olarak çanak özelliği getirilmiştir. Bu özellik sayesinde okeye yeni bir tat gelmiş ve okey oynama isteğini artırmıştır.
  7 den 70 e bütün yaş gruplarına hitap eden bu oyunun oynanması oldukça basittir, ortaya okeyi atıp çanağı kırmaya çalışıyorsunuz. Bu çanağı kırdığınızda ortada ki bütün liraların sahibi olacaksınız. Eğer her gün bu uygulamaya girerseniz sizi bir sürpriz bekliyor. Bu sürpriz ise size verilecek olan liralardır. Kesintisiz okeyin keyfini çıkarmak istiyorsanız android mynet çanak okey uygulamasını yükleyiniz. Bu uygulamanın androidde olmasının avantajı ise istenen her yerde işte, okulda, evde okeyin keyfinin çıkarılmasıdır.
  Çanak okey uygulaması son dönemlerde ilgi duyulan okeylerin başında gelmektedir. Bu yeni olan okey uygulamasını keşfetmekte geç kalmayınız. Bir Türk klasiği olan okey uygulamasında yeni bir olayın geliştirilmesine kayıtsız kalmayınız.  Mynet çanak okey  uygulamasına misafir olarak oynayabileceğiniz gibi facebooktan da kayıt olarak oynayabilirsiniz.
  Bu uygulamayı yüklediğiniz takdirde kesinlikle pişman olmayacaksınız. Bu okey oyununda isterseniz facebook arkadaşlarınızla kapışabilir isterseniz de yeni insanlar ile tanışıp onlarla kapışabilirsiniz. Bu oyunda hem eğlenip hem de sosyalleşmeniz mümkündür. Tabletten ve ya telefonunuzdan bu uygulamayı indirmeniz için tüm hazırlıklar yapıldı, sizde ne duruyorsunuz hemen bu uygulamayı indiriniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.