cihangir çilingir

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3018
  Anonim
  Ziyaretçi

  İstanbul… Türkiye’nin en kalabalık şehri. 14 milyon insanın yaşadığı bu kalabalık kentte, siz de kendinizi güvende hissetmiyor musunuz? Öyleyse cihangir çilingir ile tanışın!

  Cihangir, İstanbul’un en kalabalık noktalarından bir tanesi. İnsan kalabalığı sorunları da beraberinde getiren bir unsur. “Peki biz ne kadar güvendeyiz?” dediğiniz noktada işte devreye biz giriyoruz! Biz, hayatın bu koşuşturmasında sizlerin güvenliğini sağlamak için varız… Tabii ki güvenlik deyince akla ilk gelen yaşam alanımız olan yerler, evler geliyor. Biz de cihangir anahtarcı firması olarak, sizlere tüm hizmetleri en iyi şekilde sunabilmek için varız.
  Peki ne mi o hizmetler?

      Komşuya gittiniz, fakat anahtarınızı evde unutmuşsunuz… Dert değil, sohbetinizi hiç bozmayın! İstanbul Cihangir Çilingir bir telefon kadar uzağınızda.
      Eve geldiniz, elinizi cebinize attınız.. Fakat o da ne? Anahtarlarınız mı kayıp? Birinin eline geçmesinden mi endişeleniyorsunuz? Hiç dert değil. Cihang,r Anahtarcı ile açılmayan kapı kalmayacak!
      Otomobilinizin anahtarını unutmak ya da kaybetmek mi? Artık bu büyük bir sorun olmaktan çıkıyor…
      Peki ya çelik kasanızın anahtarlarını bulamıyor musunuz? İçerisindekiler sizin için çok mu değerli? Merak etmeyin, siz de bizim için çok değerlisiniz!

  Her tür kapı ve kilit konusunda iddialıyız.”Bunları yaparken kapılarınıza/araçlarınıza zarar gelir mi?” diye bir soru takılırsa aklınıza, hiç dert değil. Hasar vermeden, özenle çalışıyoruz. İstanbul’un göbeği Cihangir’de, bir adım kadar yakınınızdayız. Her geçen gün büyüyor, kendimizi geliştiriyoruz. Siz de bu profesyonel ekip ile güvenli ellerdesiniz!
  Biz, sizlere en iyi hizmeti, en hızlı şekilde sunabilmek için haftanın her günü 7/24 açığız.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.