Çin Takvimi İle Cinsiyet Hesaplama

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 5 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2594
  Anonim
  Ziyaretçi

  Orijinal hali Çin, Pekin’deki bir kütüphanede saklanmakta olan ve yıllardan beridir kullanılan ve kullanılmaya da devam edilecek olan bu takvim sayesinde insanlar arasında ki ilişkileri, doğacak olan çocuklarınızın cinsiyetini ve şuan kullanılmasa da ileriye dönük tahminler yapabilen bir uygulamadır. Kahinlik hissi uyandırdığından ve halk üzerinde etkisi olduğundan çoğu zaman İmparatorlar tarafından yasaklanmış bir takvim olması da ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktadır.

  Eğer sizde hamilesiniz ve çocuğunuzun cinsiyetini öğrenmek istiyorsanız Çin takvimi Cinsiyet Hesaplama yöntemi ile bunu yapabilirsiniz.Birçok kişi bu yöntem ile çocuklarının cinsiyetlerini önceden öğrenebilmektedir. Bu takvime göre yaşınız ve ne zaman gebe kaldığınız hangi ay olduğu gibi unsurlar çocuğunuzun cinsiyetini belirlemede kullanılan ana etmenler olacaktır.

  Hamilelik Belirtileri Nelerdir?

  Eğer hamile olduğunuzu düşünüyorsanız ve bunu anlamak için ne yapmalıyım diye merak ediyorsanız ilk önce şunu bilmelisiniz. Hamile olabilmek için bazı hamilelik belirtileri sizde de yaşanmalıdır. Bunlar ne diye soracak olursanız başlıca hamilelik belirtileri kusma, memelerde büyüme ve hassasiyet, hafif kanama, adet döneminizin geçmesi, iştahınızın açılması ve bulantı gibi yaşanan durumlardır.

  Gebelik Hesaplamak İçin Ne Yapmalı?

  Hamile olduğunuzu öğrendiniz fakat ne kadar süredir hamile olduğunuzu bilmiyorsunuz ve ne yapmalıyım, nasıl öğrenirim diye merak ediyorsanız gebelik hesaplama içinde sizin için hazırlamış olduğumuz uygulamamızı kullanabilirsiniz. Hamilelik hesaplamasında önemli olan etmen hamileliğin başladığı dönem olan ve bu tıbben hamile olan kişinin son gördüğü adet kanamasının ilk günü olarak kabul edilmektedir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.