Çözüm Tesisat

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 8 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2318
  Anonim
  Ziyaretçi

  Çözüm Tesisat kullanımımızda bulunan Kırmadan Su Kaçağı tespiti ile aslında net ölçümleri yapabiliyoruz. Şöyle ki kanalların içini görüntülemek için gider içi kameralarımız vardır ve atık kanalları bunlara birer örnek. Özellikle boru kırılması, çatlağı, küflenme, yerinden çıktığı kısmı anlamak için net olarak bilgi sahibi olmamızı sağlarken, bir hayli bir tadilat olasılığı varken giderek daha az bir seviyeye düştüğünü ve ayrıca parça garantisini de sizlere sunarak destek olduğumuzu yazmak isteriz.

  Çözüm Tesisat montaj, aksayan parçayı bulma gibi konularda ölçme değerlendirme yaparken su tesisatçısı olarak daha çok cihaz ile bu görevi yerine getirmekteyiz. Örneğin, ayak basılan fayansın altlarında galvaniz alaşımlı temiz boru sistemleri olabilir ve orada paslanma varsa anlamak için bir kızıl ötesi sinyal yayan kameralı cihaz kullanırız. Fayanslara zarar vermeden ve dıştan kamerayı tutarak ilerleriz, bazı renk değişimleri binalarda paslanan su borusunu kırmadan bulmanın formülünü de bize sunmuş oluyor. Bu yalnızca bir örnek ve gelişmiş bir teknolojidir. Daha basit türdeki sorunlar içinde bizleri arayabilirsiniz.

  Çözüm Tesisat batarya ve musluğu kullanırken tıslama, hışırtı, ıslık, gürültü seslerinin ne olduğunu bilen ve çözüm sunabilecek su tesisatı firmasıdır. Aşırı bir sorun yoktur ve iç düzenekte mil bozulmuş olabilir. Ekiplerimiz neredeyse yarım saat içinde gelerek 10 dakikaya kalmadan bu sıkıntıyı çözüme ulaştırabilir. Ayrıca her yapılan işlemden sonra garanti sürelerimizde olduğu için güven içinde bizleri tercih edebilirsiniz.  http://www.cozumtesisat.com.tr

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.