Dansöz Kiralama

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 7 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2513
  Anonim
  Ziyaretçi

  Dansöz Kiralama fiyatları İndirimli fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyoruz

  Türkiye ve İstanbul geneli dansöz kiralama konusunda profoesyonel  hizmet sunan şirketimiz kendi dans okulundaki danscıları egiterek dansöz kiralama konusunda uzman hale gelmiştir
  sizlerde dansöz kiralama veya zanne kiralama yada oryantal kiralama
   konusunda şirketimizden profesyonel destek alabilirsiniz Dans çeşitlerinin hepsi görsel açıdan estetik  bir şekilde sergilenerek insanların iyi vakit geçirmesini sağlar ancak oryantal dansın müziğinden ve dansözün maharetinden kaynaklanan kıvraklık sayesinde oryantal dansın insanların üzerinde özel bir etkisi vardır. Dansöz Kiralama  sitemiz sayesinde davetlerinizi renklendirip neşelendirmek üzere istediğiniz sayıda dansözü kiralayabilirsiniz. Sitemizin sunduğu en güzel olanaklardan bir tanesi her dansözün fotoğraflı görsellerinin ve kısa tanıtım videolarının olmasıdır. Bu videolar sayesinde davetinizde dans edecek olan dansözün tarzını ve vücudunu da görebilirsiniz.

  Türkiye’ye iş veya gezmek amaçlı gelen yabancı misafirlerinizi ağırlarken dansözlerin özel gösterileri ve kıvrak dansları bu misafirlerin hepsini büyülüyor, oryantal dansı tanıyarak ve kesinlikle ülkemizin güzelliklerini akıllarına kazıyarak ayrılıyorlar. Çok özel hazırlanmış göz kamaştıran kostümleri içinde dans eden birbirinden güzel dansçıları, Dansöz kiralama servisi sayesinde davetlerinize neşe katmaları için kiralayabilirsiniz. Davetinizin konseptine uygun özel kostümler içinde dans etmelerini talep edebilirsiniz. Sadece düğün ve özel partilerde değil büyük tanıtım davetlerinde görsel bir şölen sunmak üzere yer alırlar. En seçkin davetlilerin katıldığı çok özel partilerde de misafirleri eğlendirmek üzere özel ve profesyonel dansözler davetlerin gözdesi olarak yer alırlar.

  Organizasyon şirketimizden sadece dansöz değil misafirlerinizi eğlendirmeleri için özel fasıl gurupları ya da zenne kiralayabilirsiniz. Tam bir eğlence için davetlerinize özel her türlü hizmeti sunan davetlerinizin unutulmaz olmasını sağlayacak, renkli ve şık kıyafetleri içinde enerjileriyle sizi büyüleyecek olan dansözleri çok uygun dansöz kiralama fiyatları  ile kiralayabilirsiniz. Dansözler hem erkek hem de kadınların ilgisiniz çeker ve mutlaka güzel müzikler eşliğinde her türlü ortamın enerjisini arttırırlar. Organizasyon şirketimizden kiralayabileceğiniz dansözlerin her biri seçkin davetlerinizde  yer alabilecek kadar işlerini güzel yapan seviyeli tavırlarıyla göz dolduranlar arasından özenle seçilmektedir.

  Şirketimiz istanbul mecidiyeköyde hizmet vermektedir  sizlerde profesyonel hizmet almak istiyorsanız showtime dansöz kiralama  şirketimizi ziyaret edebilir ve istemiş  oldugunuz sünnet düğünü veya kına gecesi organizasyonlarınıza  egitmen dansöz kiralayabilirsiniz hemen sizlerde alttaki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.