Define forum sitesi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2738
  Anonim
  Ziyaretçi

  Web site adresi: Definesohbeti.com
  Web site konusu: Define sohbet sitesi – Define işaretleri – Define forum sitesi

  Merhabalar define bulma, define arama yöntemleri konularında arayış içerisindeyseniz define arama, define bulmanıza yardımcı olacak makalemizi sizler için yazıyoruz. Öncelikle define bulmak için define arayacağınız arazinin uygun yapıda olması gerekir. Define hangi arazide bulunur? Define aranacak arazi nasıl olmalıdır? Öncelikle bu sorunun cevabını vermemiz gerekiyor. Define bulmak için gerekli arazi yapısı şu şekilde olmalıdır

  [img]https://i0.wp.com/www.definesohbeti.com/images/misc/define-.jpeg?zoom=2[/img]

  Define Bulmak İçin Arazi Yapısı Nasıl Olmalı

  • Define aranacak arazide yaşamaya yetecek kadar su olmalıdır. (Suyun olmadığı yerde yaşam olmaz)
  • Define aranacak arazi tarım açısından elverişli toprağa sahip olmalıdır.
  • Define aranacak arazide antik yerleşme kalıntıları bulunmalıdır.

  Bu üç unsur define aramak için çok önemlidir. Eğer bu 3 unsurdan bir tanesi dahi eksikse o bölge define arayabilmek için elverişli bir bölge değildir. Antik kalıntılar, çukurlaşmalar, kaya figürleri, mıcır kalıntıları, taş kalıntıları, otların durumu, yüzeylerdeki dalgalanmalar define arayan kişiler için birer işarettir. Defineciler en önemlisi define işaretleri ile ilgilenirler. Ve bu işaretlere bakarak definin olup olmadığını anlayabilirler.

  Define nasıl bulunur? Define nasıl aranır? Define bulma araçları, define bulma ekipmanlarına yönelik daha geniş bilgileri, define işaretleri ile ilgili ipuçlarını define sohbet sitesi definesohbeti.com üzerinden inceleyebilirsiniz. Define sohbet sitesine basit bir şekilde mail adresiniz ile kayıt olarak define ile ilgili bildiklerinizi, define aramaya yönelik önerilerinizi, görüşlerinizi diğer üyelerle paylaşabilirsiniz. 

  Kaynak: http://www.definesohbeti.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.