Dijital Etüt Uygulaması

• Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 6 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    Anonim
    Ziyaretçi

Sınavlara hazırlanırken takıldığınız yerlerde danışacak birine ihtiyaç duyan öğrenciler için teknolojiyi kullanmak ister misiniz? Kurumsal firmaların bir numaralı uzaktan eğitim programı ile sizi tanıştıralım. dijitaletut.com sitesi eğitim kurumlarına öğrencileri daha fazla soru çözmeleri ve çözüme daha hızlı ulaşabilmelerini sağlayan mobil uygulama hizmeti vermektedir. Özel yazılımıyla öğrenci ve öğretmen arasında en pratik ve verimli ortamı oluşturan uygulama sayesinde artık sınavlara hazırlanmak çok daha kolay.

Orta öğretim, lise ve lise sonrası hazırlanılan sınavlar için bir numaralı soru çözümü merkezi haline gelen uygulama siz de katılabilirsiniz. Ülkemizde en çok tercih edilen popüler eğitim kurumlarının da kullandığı uygulama basit ama verimli çalışma prensibi ile tüm öğrenciler tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Farklı panellerden öğrenci, öğretmen ve yöneticiler uygulamaya giriş yapabilirler. Öğrenciler mobil etüt sistemine resim veya yazı olarak yükledikleri soruları branş öğretmenleri çözerek öğrenciyee tekrar ulaştırmaktadırlar. Havuzda toplanan sorular titizlikle incelenmekte ve yüksek kaliteli, sınavlarda çıkması muhtemel olan soru çözümleri de tüm öğrencilerle ortak olarak paylaşılmaktadır. Böylece birçok öğrenci için de soru kaynağı olma özelliği taşır.

Uzaktan eğitim uygulaması olarak hazırlanan yazılım sayesinde siz de kurumunuzdaki öğrencilere faydalı olabilirsiniz. dijitaletut.com sitesi üzerinden referanslara göz atabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.