Dil Öğrenmenin En Kolay ve En Eğlenceli Yolu | Rosetta Stone

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 4 yıl 2 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3363
  Anonim
  Ziyaretçi

  Yabancı Dil Öğrenmeyi Eğlenceli Hale Getirmek
  Rosetta Stone denildiğinde akla gelen ilk şey dünya da yabancı dil öğrenme noktasında yıllardır en fazla tercih edilen marka olmasıdır. Firmanın teknolojiyi destekleyen alt yapısı sayesinde tüm konular bütünlük içerisinde ele alınır bu nedenle de benzersiz olan bir yöntemi de kendi bünyesinde barındırmaktadır. Yabancı dil öğrenme programında en önemli konulardan biri onu ana dilinizi öğrendiğiniz şekilde kavramak ve bu şekilde öğrenmektir. Genelde diğer programlarda yapılan şey bunun tam tersi niteliğindedir. Bu nedenle de istenilen verim ve başarının da elde edilmesi çok fazla mümkün değildir.
  Unutmamak gerekir ki bugün dünya dil öğrenme konusunda Rosetta Stone’yi tercih ediyorsa mutlaka bir bildikleri de var demektir. Firmanın bugüne kadar 25 milyonu aşkın bir kullanıcıya sahip olması markalaşma yönündeki en büyük adımı olmuştur. Üstelik sektör içerisinde dokuz binden fazla kamu kurumuna da hizmet vermektedir.
  Firmanın yapısı itibariyle içeriğine bakarsanız hedeflediği en büyük şey yüksek kalite ve de interaktif bir eğitim içeriğidir. Bu nedenle de size patentli konuşma tanıma teknolojisini sunmaktadır. Üstelik vir çok akıllı cihaz uygulaması sayesinde de nerede olursanız olun eğitiminize ara vermeden devam etme şansını da size sunacaktır. Dil öğrenmek ciddi bir cesaret gerektiren konudur. Çünkü üzerinde durmanız gereken ve durduğunuzda da kısa bir zaman içerisinde uzun mesafe alabilmenizi sağlayan bir öğrenme şeklidir.  Firma bugüne kadar özellikle müşteri ilişkilerine büyük bir önem vermiştir. Çünkü eğitimin temel prensibinde karşılıklı iletişim ve anlaşmanın olduğunun bilincindedir. Uygulamış olduğu sistem içerisinde en büyük avantajınız kitap ve ezber tekniğini kullanmıyor olmanızdır. Çünkü bu şekilde bir eğitim aynı zamanda da öğrenmeyi daha eğlenceli hale getirecektir. 
  Peki, Rosetta Stone ne demektir?
  Yabancı dil öğrenme noktasında bugüne kadar geliştirilmiş olan en iyi programın da adıdır. İçeriğinde resimler ve konuşma egzersizleri yer almakla birlikte sezgisel karışımı da size sunmaktadır. Programdan istifade etmeye başladığınız andan itibaren farkını göreceksiniz ve eğitimin eğlenceli hali sizi bir sonraki derse de daha fazla adapte edecektir. Kendi becerinizin farkında olmanız için kendinize de bir şans vermelisiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.