Dünya Turu için Gezi Tavsiyeleri

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2800
  Anonim
  Ziyaretçi

  Dünya turu denilince hepimizin aklına en bilindik ülkelerde geziler mi geliyor? Elbette hayır. Eğer dünya turu yapmaya karar verme aşamasındaysanız öncelikle yapmanız gereken kendinizi dinlemek. Ben ne yapmak istiyorum sorusunu kendinize sormalısınız. Dünya turundan beklentileriniz neler? Dünya turu yaparken neleri hissetmeyi istersiniz? Tarih kokan şehirler, su üzerinde yüzen adalar, antik kentler, savaş anıtları, mükemmel değişik lezzetler, kalabalık olmayan henüz gökdelenlerin keşfedemediği kasabalar, ÖZGÜRLÜK… Ne istediğinize karar verdikten sonra şimdi ihtiyacınız olan bir gezi rehberi. Size görmeden dönmemeniz gereken yerleri söyleyecek, ihtiyacınız olan hisleri size tattıracak sağlam bir rehberin gezi tavsiyeleri tam da şuanda ihtiyacınız olan şey.

  Bir gezi rehberinin önemi kendini size gittiğiniz ülkede gösterir. Henüz tanımadığınız bir yerde yabancılık çekmemeniz, yolunuzu kaybetseniz bile yapmanız gerekenleri size anlatabilen gezi tavsiyeleri en bilinmedik anlarda imdadınıza koşabilir. 

  Seyahat etmenin tadına bir kere vardıktan sonra asla vazgeçemeyeceğinizi anladığınızda siz de kendi gezi rehberinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Dünya turunun en keyifli tarafı da tüm iplerin sizin elinizde olmasıdır. Seyahat etmenin ruhunu sizin de tatmanız dileği ile…

  PMOr1Q.jpg

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.