Dünyanın En Yaygın Sosyal Medyası İnstagram’da Takipçi Avantajı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 11 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #2793
  Anonim
  Ziyaretçi

  jn8EDr.png

  İnstagram, dünyada yaygın olarak kullanılan 5 sosyal paylaşım platformundan birisidir. Bu platformda başarılı olmak, her paylaşımın çok sayıda kişi tarafından görülmesinin sağlamak önemlidir ve bunun için instagram takipçi sayısı önemlidir. Takipçi sayısının organik olarak artmasının çok büyük özelliği vardır ve organik takipçilerin sayısının azalması pek mümkün görülmemekle birlikte bu sayının yükselmesi için ilginç fotoğraf ve videoların paylaşılması önemlidir. Takipçi sayısının manuel olarak artırılması, gerçek hayatta popüler bir kişilik değilse çok zordur. Binlerce ifade edilen takipçi sayısına ulaşmak için uzun bir sürenin geçmesi gereklidir. Bu da bir kişinin Instagram’da fenomen olabilmesi için çok uzun yıllar beklemesi anlamına gelmektedir ve doğası gereği insanda bu kadar bekleyebilecek sabır yoktur. Bu nedenle de farklı yöntemler geliştirilmiş ve farklı programlar hazırlanmıştır.

  İnstagram’da kısa sürede fenomen hale gelebilmenin en etkili yolu olarak instagram takipçi hilesi öne çıkmaktadır. Organik olara takipçi sayısı uzun süre alırken, takipçi hilesi ile bu süre son derece kısalmaktadır. Ancak bu işlem yapılırken takipçilerin organik olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca takipçi hilesi için başvurulan platformun da güvenilir ve profesyonel bir şekilde yapılmış olması da önemlidir. Çünkü bazı platformların Instagram hesaplarını spamlanmasına ve hatta hesabın tamamen askıya alınmasına yani kapanmasına neden olduğu bilinmektedir. Çünkü bu platformlar sık sık ve aynı konu ile ilgili paylaşımlar yapmakta, bu da Instagram botları tarafından tespit edilmektedir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda Instagram yönetimi tarafından hesap askıya alınmaktadır. Böylesine sakıncalı durumlarla karşı karşıya kalmamak için takipçi hilesinin dikkatli bir şekilde kullanılması gereklidir.

  İnstagram’da popüler olmanın bir başka yöntemi de yapılan paylaşımların takipçiler tarafından beğenilmesidir. Beğenilen paylaşım, beğenen kişinin takipçileri tarafından da görülmekte ve böylece fotoğraf ya da video, çok fazla kullanıcıya ulaşmaktadır. instagram beğeni hilesi de bu fotoğraf ya da videonun çok daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlamaktadır. Yaptığı paylaşımların beğeni sayısı fazla olan kullanıcılar, özellikle ürünlerini sosyal medya üzerinden tanıtmayı tercih eden firmaların dikkatini çekmekte, bu da hesap sahibinin gelir elde etmesine imkan sağlamaktadır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.