E-Bilet ve Ticarette Yeni Sistem: Exbilet

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3390
  Anonim
  Ziyaretçi

  V0NaBq.jpg
   
  Gidemediğiniz etkinliklerin biletlerini satabileceğiniz veya gitmek isteyipte biletini bulamadığınız etkinliklerin kullanıcılar tarafından satılan biletlerini alabileceğiniz Türkiye’nin ilk ve tek E-Bilet alım-satım platformu ile tanışın!
   
  1.[size=x-small]      [/size]Bir konsere bilet aldınız, son gün karar değiştirdiniz ya da bir işiniz çıktı. Saatler içinde sosyal medyadan yayarak bilet satmaya çalışmıyorsunuz, zamanınız harcanıyor. İşte bu sisteme bir son vermek için artık ortak bir yol var: Exbilet!
   
  YDpkQj.jpg
   
  Exbilet, Türkiye içerisindeki tüm konser ve etkinliklerin 2. el bilet alım satımını yapabileceğiniz bir platform. Yani hem gitmediğiniz konserin biletini satabiliyorsunuz, hemde son dakika gitmek istediğiniz yada biletin kalmadığı bir konsere bilet alabiliyorsunuz.
   
  Bu sistem bir açıdan daha çok yararlı, güvenlik. Yani biletin gerçek mi sahte mi olduğunu anlamanız gerekmiyor, bunu Exbilet sistemi sizin için yapıyor. Siteye bilet girildiğinde sistem bileti kontrol ediyor ve orjinal olmadan satışı yapılmıyor.
   
  Daha detaylı sorularınızı site üzerinden Sıkça Sorulan Sorular kısmında cevaplayabilirsiniz.
   
  Web Sitemiz: https://www.exbilet.com/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.