E-Ticaret Hakkında Bilgi

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 10 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3672
  Anonim
  Ziyaretçi

  337b72f0449a8b40c48e7e5573c789ce.png

  E-ticaret günümüzde dijital dünyanın önemli oranda bir unsur oldu. Sizler için eticaret sitesi kurmak için neler gerekli onları araştırdık ve bilgimiz dahilinde, tecrübemiz elverdiğince size bu yazı aracılığı ile e-ticaret sitesi konusu ile ilgili yardımcı olmaya çalışacağız.

  Biliyorsunuz ki emek vermeden hiçbir şey olmuyor.Sanal ortamda gezerken girdiğiniz meşhur alışveriş siteleri öyle basit olmuyor. Sadece işin kod yazma tarafı değil, işin sonraki bölümleri yani reklam tanıtım aşaması da aynı kodlama bölümü gibi ciddi bir emek ister. Peki ne yapılacak? Eticaret sitesi açmak istiyorsunuz, hevesiniz, heyecanınız ve bir miktar bütçeniz var. Peki ne yapabilirsiniz?

  Bence ilk önce eticaret sitesi ile ilgili biraz internet araştırması yapmalı önce, sonrasında hazirticaretsitesi.com gibi bu işi hakkıyla size teslim edip ve sonrasında da Google’da yükselme ve tanıtım hususlarında size ciddi üstünlük sağlayacak bir firmaya müracaat edip eticaret tabanlı internet uygulamamızı yazdırıp yayına almak gerekiyor. Peki, diyelim ki bunları yaptık sonrasında ne olacak ?

  Evet hoş bir eticaret sitemiz yayına girdi, sonraki adım sitemizin içeriğini hoş ürünlerimizle doldurmaya geldi. Ürünlerimizi tam anlamıyla ayrıntıları, görselleri, fiyatarı ve varsa mümkünse videoları ile iyice anatmalıyız sitemizde ki ziyaretçilerin aklında soru işareti kalmasın. Sonra bazı zamanlar eticaret sitemizde hoş yararlı yazılar paylaşımlar da yaparsak Google da sitemizi sever.

  Sitemizi tamamıyla doldurup satışa hazır hale getirdikten sonra sıradaki işlem ürün bazlı seo yani Google da o kelimede üst sıralarda olma prosedürüne geliyor. Bu o kadar basit bir süreç değil, gerçek bir deneyim ve bilgi birikimi istiyor.Eticaret paketleri önemli bir iştir. Yani profesyonel, işini bilen bir ekiple seo çalışmasını yapmak netlikle daha efektif yani yararlı olacaktır.Sonrasında mümkünse internetin önemli mecralarında belki gazete sitelerinde reklam yapma yayınlama imkanınız varsa yada olursa kesinlikle yapın , bunun için Google Adwords hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sonra yine toplu sms ve toplu e-posta marketing teknikleri ile de potansiyel müşterilerinize ulaşmak da mümkündür.. Elbette yapılabilcek çok farklı çalışmalar daha düşünülebilir ancak bir önbilgi olarak sizlere bu yazıda yararımız olabildiyse ne mutlu bize.
  Sizleri de eticaret paket fiyatları  sayfamıza bekleriz.

  Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle sevgili okuyucular. Esen kalın, internette kalın..

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.