Ebeveyn Kontrol Programı Telefon Takip Programı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 8 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3627
  Anonim
  Ziyaretçi

  Telefon takip programı dünyasına en iyi ebeveyn kontrol çözümüyle adım atın ve telefon dinleme, casus telefon dinleme gibi işlemlere bulaşmadan harika özelliklerle çocuklarınızın hep güvende kalmasını sağlayın. Android telefonlarla tabletlerde, iPad ve iPhone cihazlarda, Windows ve Mac bilgisayarlarda çalışabilen Aile Koruma Programı nihai ebeveyn kontrol programı tercihiniz olacak. Arama, mesaj, GPS Konumu, keylogger, anında mesajlaşma uygulaması takibi gibi harika birçok telefon takip programı özelliği ile cep telefonu dinleme ötesinde bir hizmetle karşılaşacağınız Aile Koruma Programının 7 günlük ücretsiz telefon takip programı denemesini hemen başlatabilir veya telefon takip programı bedava kontrol paneli demosunu inceleyebilirsiniz!
  Özellikler
  ·Arama Takibi
  ·Gelen Arama Engelleme
  ·SMS Takibi
  ·Fotoğraf ve Video Takibi
  ·IMEI Takip Etme
  ·Telefon Numarası Takip Etme
  ·E-posta Takibi
  ·Takvim ve Kişi Takibi
  ·GPS Konum Takibi ile Telefon Takip Sistemi
  ·İnternet Geçmişi İzleme
  ·İnternet Sitesi Engelleme
  ·Skype, WhatsApp, iMessage, Viber, Snapchat, Line vb. Anında Mesajlaşma Uygulamaları Takibi
  ·Uzaktan Telefon Kontrol
  ·Tuş Vuruşlarını Kaydetme
  Aile Koruma Programı telefon takibi için gereken bunlar gibi pek çok muhteşem telefon takip programı özelliğine sahip. Böylece yeri geldiğinde bir telefon izleme programı olurken yeri geldiğinde bir telefon takip cihazı gibi de düşünebilir. Yalnız Aile Koruma Programı bir cep telefonu dinleme programı değildir. Telefon dinleme, ortam dinleme programı özelliklerini barındırmasa da cihazı ve cihazın internet bağlantısını telefon dinleme programı gibi zorlamayacak özelliklerle gerekli bütün telefon dinleme ve telefon takip programı özelliklerini kullanımınıza sunacak bir yazılımdır.
   
  [size=small][font=Helvetica, sans-serif]android telefon takip programı[/font][/size][size=small][font=Helvetica, sans-serif], [/font][/size][size=small][font=Helvetica, sans-serif]casus programı indir[/font][/size][size=small][font=Helvetica, sans-serif], [/font][/size][size=small][font=Helvetica, sans-serif]bilgisayar takip programı[/font][/size]
  https://aile-koruma.com/cocuk-gps-takip-programi/

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.