Edavetiyeci | Davetiyede Dev Kampanya

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 3 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3073
  Anonim
  Ziyaretçi

  1.png
  Düğün Davetiyesi Seçerken
  Davetiyeler her insanın en güzel gününü yansıtan hatırlatıcılardır dolayısıyla bu güzel günün hatırlatıcısının da bir o kadar özel olması gerekir. Bu süreç düğünden uzun süre öncesinde başlar çünkü davetiye seçmek aynı zamanda zor bir konudur. Biz de bu yazımızda genç çiftlerimizin seçimlerinde yardımcı olabilecek birkaç önemli hatırlatmalarda bulunmak istedik. 
  Her insan hayatı boyunca en fazla birkaç kez davetiye bastırma ihtiyacı duyar bu da zamanın farklılaşmasına göre denk geldiğinden dolayı sürekli olarak değişen bir davetiye modası skalası vardır. Davetiyeler her yıl kendilerini model anlamında yenilerler bu yüzden de bu yenilikleri takip etmenin çok fazla mümkünü yoktur. Bundan önce davetiye işleri bu dükkânları tek, tek gezip en güzelini bulmakla geçerken artık internet kolaylığı sayesinde oturduğumuz yerden rahatlıkla yapabiliyoruz üstelikte davetiye firmalarının çoğu ücretsiz kargo imkanı sağladığı için davetiyeleriniz kapınıza kadar geliyor. Bizim bu noktada size önereceğimiz site ise https://www.edavetiyeci.com’ dur.  Yeni düğün yapacak ya da nişanlanacak veya sünnet yapacak kişilerin en son davetiye modellerine site üzerinden ulaşabilmeleri mümkün üstelik her davetiye altında fiyat bilgisinin yer alıyor olması işin daha da güzel yanıdır.
  DÜĞÜN DAVETİYESİ SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
  Düğün davetiyesi seçmenin aslında zor bir konu olduğunu başta söylemiştik ancak daha detaylı değinecek olursak ilk önce düğünün yapılacağı mekan yani konsept net bir şekilde belirlenmelidir. Çünkü bastıracağınız davetiye modelleri konseptle uyumlu olmak zorundadır. bunu şu şekilde örnekleyebiliriz. Siz bir kır düğünü yapacaksanız o zaman bastıracağınız davetiyenin süslü ve gold renklerle basılmış olması hiçte hoş olmayacaktır. Bunun için daha sade ve beyaz ağırlıklı bir davetiye seçmeniz yerinde olacaktır. Düğün davetiyesi bastırmak için en az 3 ay öncesinden karar vermeniz gerekiyor. Çünkü bu uzun bir süreç ve karar vermesi de bir hayli zor düğünden en az 20 gün önce davetiyeniz elinizde olmak zorundaki sizinde onları davetlilerinize ulaştırabilesiniz. Düğün yaklaştıkça her şeyin hazırlığı bir araya gelecek ve bu kez davetiyeniz oldubittiye gelecektir.
  Her yeni evlenecek çift düğünlerinin farklı olmasını ister çünkü bu aynı zamanda ileri ki dönemde çocuklarına anlatabilecekleri en güzel anıları olacaktır bu yüzden de düğünü bir konsept olarak ele almalı mekan seçimi başta olmak üzere davetiye ve daha bir çok ayrıntı en incesine kadar düşünülmelidir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.