Elektronik Sigara Fiyatları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3225
  Anonim
  Ziyaretçi

  p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px Helvetica; min-height: 14.0px}
  Yalancı  bir sigara, pilli  bir sigara, e-sigara ve likit sigara gibi türlü isimler kullanılıyor olsa bile yaygın bir şekilde kullanılan ismi elektronik sigaradır. Elektronik Sigara Modelleri ise, sigara bağımlılığını yavaş yavaş azaltıp bağımlılıktan kurtulmak maksadı ile dizayn edilmiş dumansı ve sadece buharlı  özel bir cihazdır. Pek çok insanın biyolojik veyahut psikolojik olarak sigaraya bağımlı  bir durumda olması elektronik sigaranın tercih edilmesini çok daha fazla yaygınlaştırmış. Fakat Elektronik Sigara insanları sigaradan uzaklaştırabilecek bir sigara simülatörü görevi görmektedir. Bu nedenle de komple zararsız olduğu  hiç bir şekilde söylenemez.

  Normal  olan sigara ile elektronik sigarayı karşılaştırır isek çokça avantaja sahip  bir durumda olduğunu görebiliriz. Normal sigara da yer alan dumanın yerini elektronik sigarada buhar almış ve de normal sigarada yer alan 4000 den daha çok zararlı kimyasalı doğaya hiç bir şekilde iletmez. Pasif içicilere zararları ise normal sigara kadarda değildir. İnsan sağlığına çok zararlı olan kanserojen maddeleri içinde barındırmaz. Sigara bağımlıları  ise çok yüksek dozda nikotinle başlayıp zamanla dozunun düşürülmesi ile  birlikte nikotinsiz sigara içilmesine yardımcı olmaktadır. Hiç bir şekilde kül oluşturmaz. Yangın çıkartma gibi bir riski bulunmamaktadır. Bu faktörlere bakıp normal sigaraya oran ile daha avantajlı olduğu kanısına da varabiliriz.

  Normal sigara kullanımında oluşan maliyete oran ile elektronik sigara fiyatları çok daha avantajlı durumdadır. Kişiye uygun bir şekilde türlü modelleri bulunmaktadır. Genel bir şekilde 100 lira ila 400 lira arasında değişiyor olsa da bu fiyatların altında veyahut üstünde de olabilir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.