En Ucuz Klima Fiyatları – Klima Fiyat Listesi ve Klima Kampanyaları

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 6 yıl 6 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3453
  Anonim
  Ziyaretçi

  En Ucuz Mitsubishi Klima Fiyatları – Klima Fiyat Listesi ve Klima Kampanyaları

  Klima satın alırken nelere dikkat edeceksiniz, satın aldığınız klimayı nasıl daha verimli kullanacaksınız? Sorularınızın cevabı burada…

  A Sınıfı Klimalar, En Az Onlar Harcar!
  Günümüzde artık tüm firmalar A sınıfı klima fiyatları ile en uygun seviyelerde tutmaktadırlar. Sahip oldukları gelişmiş üretim teknolojilerini daha düşük maliyetli ve kaliteli, tasarruf özelliği olan iklimlendirme cihazları üretmek için kullanmaktadırlar.

  DPjPBm.png

  Klima Nasıl Kullanılmalı?

  Klima satın almak ve kullanmak sanıldığı kadar kolay değil aslında. Evinize en uygun cihazı almak için iyi bir sektör, marka ve fiyat araştırması yapmanız gerekebilir ya da klima uzmanlarından yardım alarak, en popüler ve kaliteli klimaları seçebilirsiniz. Yanlış aldığınız ya da kullandığınız klimaların bütçenize ve sağlığınıza zararı olduğunu hatırlatmaya gerek var mı bilmiyoruz ancak klimanızı nasıl kullanmanız gerektiği hakkında size birkaç ipucu verebiliriz.

  Altını Çize Çize Söylüyoruz: Bakım Yaptırın!

  İç ve dış ünite bakımları yapılmayan, temizlenmeyen klimalar hem maddi hem de sağlık problemlerine neden oluyor. Eğer periyodik bakım yaptırmazsanız soluyacağınız sağlıksız hava kronik baş ağrısı, sinüzit, zatürre,  yüz felci, göz dibi iltihabı, beyin iltihabı gibi rahatsızlıklara neden olabilir. Aynı zamanda yeni ortaya çıkan ve giderek yaygınlaşan lejyoner adlı klima hastalığına da yakalanırsınız. Bu nedenle bakımlarınızı aksatmamanızı öneriyoruz.

  4PN1a0.png

  Tasarruflu Klima Kullanımı İçin Püf Noktalar

  Klima alanların en çok merak ettiği konu da faturalardan nasıl tasarruf edileceğidir. Satın alınan klimaların doğru yere montajının bilinen en geçerli tasarruf yolu olduğu söylense de bunun dışında aklınıza gelmeyecek püf noktalarıyla daha büyük tasarruf etmek mümkün oluyor. Doğru klima kullanımları ve ortamın klimaya göre düzenlenmesi de katkı sağlayan etmenlerden.
   – İlk olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi klimanın montajının doğru yere yapıldığına emin olun.
   – Diğer önemli husus da klimanın ortama uygun alınmasıdır. Gereğinden büyük ve küçük klimalar daha fazla enerji tüketebilirler.
   – Klimanın kullanıldığı ortamın izolasyonu iyi yapılmalıdır, kapı ve pencereler kapalı tutulmalıdır.
   
   Yukarıdaki hususlara önem gösterdiğiniz taktirde klimanızdan tasarruf sağlamanın yanında onu güvenli ve bilinçli  bir şekilde kullanmış olursunuz.

   Kaynak: http://www.klimafiyatlari.com

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.