En uygun fiyatlara Logo Tasarımı

 • Bu konu 0 yanıt içerir, 1 izleyen vardır ve en son 7 yıl 5 ay önce Anonim tarafından güncellenmiştir.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #3226
  Anonim
  Ziyaretçi

  logo.pngEkibimiz, 2007 yılından bu zaman’a tasarım ve üretim üzerine yoğunlaşmıştır. Ekip üyelerimiz, sadece piyasa deneyimi olmayıp Türkiye’nin en iyi sanat akademisinde tasarım eğitimi almaktadır

  Deneyimimiz ve kaliteli vizyonumuz ile bir çok başarılı projeye imza attık, müşterilerimizi mutlu ettik . Kaliteyi ve uygun fiyat politikasını beraber inceleyip, herkesin iyi bir “marka” ya sahip olması, hakkı olduğunu düşünüyoruz.
  Çok yakında taksitli satış imkanı sağlayacağız.
  Hizmetlerimiz
  Logo Tasarım
  Logo Tasarımı firmanızın en önemli görsel arayüzüdür. Geçmişten günümüze değişmeyen en önemli prestij simgesidir. Bir marka’nın ürünün bireyin olmazsa olmazı haline gelmektedir.
  Doğru şekilde uygulanmadığında, tasarlanmadığında görsel bir kirlilikten başka bir şey ifade etmeyen bir şirket yüzünüzdür. Bu yüzünüzü, ifadenizi neden görsel kalitesi yüksek bir sunum ile gerçekleştirmeyeseniz ?
  Kurumsal Kimlik Tasarımı
  Kurumsal Kimlik Tasarımı sizin ve ya şirketinizin logo tasarım ile bütünlük sağlayıp, belirli bir pazarlama strajesi geliştirip sunma yöntemidir. Kurumsal Kimlikte Logo en önemli unsurdur. Bu unsur sizin kurumsal kimliğinize ve doğru orantılı olarak firmanızın kalitesine, başarısına etki edecektir.Kurumsal kimlik tasarımınızı emanet ettiğiniz firma mutlaka logo tasarımınızı yapmış bireyler olmasına dikkat ediniz.
  Kurumsal Kimlik İçerisinde Neler bulunur
  Bu konuyu kısıtlamak yanlış olacaktır, her firmanın ve ya bireyin kendine özgün talepleri ve hayalleri olacaktır.Ancak sizler için talebiMİNİMUM’a indirmek gerekirse, KURUMSAL KİMLİKTE OLMAZSA OLMAZLAR şunlar;
  Logo Tasarımı,Kartvizit Tasarımı,Antetli Kağıt Tasarımı,Fatura Tasarımı,Zarf Tasarımı
  Grafik Tasarım
  Grafik Tasarım etkileşim sanatıdır. Görsel veya işitsel olmak üzere ikiye ayırmak doğru olabilir. Sanatın bir çok alanında etkili bir iletişim tekniğidir. Seramik, heykel, resim gibi plastik sanatlarda bir grafik tasarım unsurudur. İç mimarlık, endüstriyel tasarım, tekstil tasarımı vs. hepsi grafik tasarımın parçasıdır. Bu alanlar bir bütündür. Tasarım olarak adlandırabiliriz. Tasarım sizin toplum ile iletişiminizi güçlendirir arada köprü görevi görür.
  Grafik tasarımcılar yani biz tam olarak bu noktada devreye giriyoruz. Sizleri hedef kitleniz ile buluşturuyoruz. Görsel tasarımın içinde bir çok alan var ancak biz logo tasarımı kurumsal kimlik tasarımı web tasarımı el ilanı katalog afiş promosyon ürünleri gibi ürünlerde aktif olarak çalışmaktayız.
  Grafik Tasarımımız’da Önemli Materyaller
  Logo Tasarımı
  Kurumsal Kimlik Tasarımı
  Sosyal Medya Tasarımı
  Katalog-El İlanı-Afiş Tasarımı
  Ambalaj Tasarımı

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.